Heavy Positive Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heavy Positive Rock


 
rodiklisSuGLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Jos ir Dvynukai

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 16:23

būtent , kad aš rašiau šitą xDD
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 20:40

kur tęsinukas??
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 20:44

imk imk ;D

15 Dalis



Pas Bill ir Sem:

Bill:

-Ką veiksim dabar?-paklausiau Samantos.
-O galim pasivaikščiot po namus,juk tu jų nepažysti.Lipsim į antrą aukštą?Ar pavaikščiosim apačioje?-dėstė ji.
-O kas antram aukšte yra?-smalsavau.
-Yra palėpė,ir dar du kambariai.
-Tad viskas daugiau nieko nesakyk,einam į antrą aukštą.
-Ok,varom.
Užlipome į antrą namo aukštą laiptais.Gale koridoriaus matėsi palėpėe kambariukas.
-Sem ten palėpės kambariukas?,-parodžiau į koridoriaus gale besimatančias duris.
-Taip,ten jis.
-Eikim noriu pažiūrėti ten,-pasakiau ir čiupau ją už rankos ir tįstelėjau ją link koridoriaus gale esančių durų.
Priėjome duris ir aš jas plačiai atvėriau.Eidamas vidun pamačiau jog vidinėje durų pusėje kyšojo raktai.Yėjau į vidų ir staigiu mostu uždariau duris ir užrakinau.Ištraukiau raktus ir įsikišau juos kišenėn.
-Na kaip tau čia viskas?-paklausė manęs Sem.
-Viskas labai gražu,labai jauku…-sumišau ir staiga išlaužiau tokį atsakymą,buvau išsigandęs kad Sem pastebėjo ką aš darau.
-Taip išties ramu ir jauku,-ir ji krito į vieną iš minkštų lovų.
-Ką gero nuveikiam?Gal atsinešam ko nors užkąsti?-paklausė ji.
-Ne gal ne dabar,-sumurmėjau aš.
Samanta atsistojo ir jau ėjo link durų,bet aš ją pagavau pakeliui ir apkabinau per liemenį.Ji taip pat mane apkabino ir įkišo abi savo rankas į mano užpakalines džinsų kišenes. Aš jai nenusileidau.Mes pradėjom glamonėtis. Pakišau rankas po jos palaidinuke.Mano pirštai užkliuvo už jos liemenėlės.Pakišau ranką po ja,o vėliau nevalingai mano ranka atsegė ją.Samanta lyg tai pyktelėjo,bet aš nekreipiau į ją dėmesio.Ištraukiau dešinę ranką iš po jos palaidinės ir įkišau ją pro palaidinukės priekį iš apačios.Staiga pajutau kaip Samanta atsitraukė nuo manęs lyg gavusi elektros šoką.
-Ką ne taip padariau?Kas ne taip?Mano nagai brėžė?,-klausinėjau jos.
-Ne viskas buvo labai malonu,tik tu atsegiai mano liemenėlę,-susigėdo ji.

Sem:

Viskas ką mano vienintelis darė man buvo Dieviška ir nuostabu.Aš paprašiau jo jog užsegtų man liemenėlę.Bill užsegė man ją.
-Tai einam ko nors atsinešti,užkąsti,-tarstelėjau.
-Ok,tu eik aš palauksiu tavęs,-pakilnojo Billas antakius.
-Gerai einu tuo met.
Patraukiau durų rankeną.Nu neatsidaro.“Kas dabar bus“-pagalvojau.
-Bill durys jos neatsidaro,ką daryt?
-Nieko tikriausiai užstrigo,nesijaudink,išsikrapštysime,-šypsojosi jis.
-Ką dabar daryt?-nervinausi aš.
-Ateik pas mane,prigulk šalia,pasvarstysim ką daryt.
-Nu gerai.
Nuėjau ir priguliau ant lovos šalia Billo.Jis vėl pradėjo meilikauti,bučiuotis…Aš įkišau ranką į jo priekinę džinsų kišenę.Radau ten raktus.
-Kas čia?Kieno raktai?,-paklausiau jo.
-Raktai kaip raktai,-sutrikęs kalbėjo Bill.
Pašokau nuo lovos ir nulėkiau prie durų patikrinti ar kartais čia ne raktai iš durų.Taip ir buvo.Užsirūstinau ant Billo.
-Kodėl?-prisimerkus pažvegiau į jį.
-Todėl kad aš tave myliu,ir nenoriu kad kas nors mums trukdytu.


Pas Gretą ir Tom...


Tom:

Mes išėjome pasivaikščioti... Žolė buvo tokia viliojanti, kad ėmiau, ir staigiu judesiu paguldžiau savo Saulę ant jos... Buvome nuošalioje sodybos vietelėje... Užguliau ją ir pradėjau bučiuoti... Ji man glostė nugarą... Staiga pajutau jos rankas sau ant sėdimosios... Buvo malonu jausti tai... Ji man spustelėjo... Pakėliau galvą, kad pamatyčiau jos veidą...
-Ir kaip gi tau pavyko? – paklausiau jos, turėdamas omeny, kaip ji surado mano sėdimąją..
- Nesakysiu,-iškišo liežuvį ji...
- Nerodyk liežuvio, nes nukąsiu – parspėjau ją.
- Nenukąsi..
- Dar pažiūrėsim... – toliau pradėjau ją bučiuot... Mano lūpos lietė jos lūpas... Buvo labai gera su ja... Mes pradėjom vartytis po žolę kol Greta atsidūrė ant manęs, o aš po ja, prispaustas prie žolytės...
- Ir ką man dabar daryt? – paklausė...
- Nežinau... Gal... Duosi bučiuką? – pajudinau auskarą lūpoje...
- Hmmm... leisk pagalvoti... – vaidino susimąsčiusią... – nea, neduosiu...
- Ir kodėl gi?
- Vat todėl..
- Ar tau gaila bučinuko savo meškučiui? – paklausiau ir žiūrėjau jai į akis, mano akys spindėjo lyg švyturėliai...
- Hmmm... O kas už tai?
- Nežinau, ko norėtum?
- Tavo lūpų.. – apsilaižė ji...
- Gretukau Gretukau... tu keista... – sukikenau...
- Žinau... – atsakė ji... aš ją staigiu judesiu ją prisitraukiau prie savęs ir karštai pabučiavau...

Pas Billa ir Sem

Sem:

-Tu man vos neįvarei infarkto,supranti?-pykau ant Billo už tai ka jis padirbo su raktais.
-Nepyk aš tik norėjau tavęs…nepyk…-sužiuro Bill į mane.Mano pyktis atlėgo,negalėjau atsispirti jo žvilgančioms,vaikiško tyrumo pilnoms akims.
-Gerai…nepykstu,negalėčiau.
-Ok…-Bill mane prisitraukė arčiau savęs ir apkabino bei pabučiavo.
-Lipam apačion?
-Gerai lipam.-Nušypsojau.Nulipom apačion ir tada ėjom valgyt.
-Mama.Kas valgyt?-sušukau.
-Samanta ko šūkauji?-prakalbo mama iš už spintelės durelių.
-Oi,nemačiau tavęs.
-Billai ką mėgsti valgyti?,-paklausė mama Billo.Jis stovėjo ir tik karpė ausim ką mama sako.Aš suskubau jam išversti mamos klausimą.
-Ką mėgsti valgyti?
-Aj vat ką čia tavo mama sakė lietuviškai.Aš mėstu spagečius.
-Mama Billas sakė jog mėgsta spagečius,ar dar turime jų?
-Taip.Vaikai eikit ką nors paveikti kol padarysiu jūsų pageidaujamo skanėsto.
-Ok,-atsakėme choru.
-Ką einam veikti?-paklausiau Billo.
-O ar tu TV turi čia?
-Taip Turiu.
-Gal tada eikim pažiūrėt?
-Ok galim.
Nuėjome į pirmą aukštą,svetainę.Ten stovėjo televizorius.Aš čiupau pultelį ir įjungiau MTV kanalą.Billas prisėdo šalia.Ir kaip tik užleido interviu,kai Billas kalbėjo.
-Nusuk greičiau negaliu žiūrėt į save.-tarstelėjo Bill.
-O kas negerai kas tau nepatinka?Žiūrėsim čia.Tuoj rodys klipus.
-Na nu pažiūrėk kaip aš atrodau?
( https://2img.net/h/oi35.tinypic.com/25jzay1.jpg)
( https://2img.net/h/oi34.tinypic.com/29gnalv.jpg)
-Kas tau netinka? Normaliai atrodai.Pakęsk dėl manęs jei nenori į save žiūrėt.
-Gerai,pamėginsiu.
- Mėgink mėgink... O dabar... Nori?–paklausiau ir pridėjau pirštą prie savo lūpų, paskui pažiūrėjau blizgančiom akytėm į jį.
- O kaip gi...Mmm... – ir jis mane pabučiavo, prancūziškai, buvo taip saldu...
- Nu bet koks tu skanus... – pakilnojau antakius...
- Tu irgi, Saule, Myliu tave... – pasakė jis..
- Aš taip pat tave Myliu... labai labai... – dar kart pabučiavau jį, ir tas interviu, kol mes burkavom, pasibaigė ir pradėjo rodyt klipus...


Pas Gretą ir Tom


Greta:


Mes vartėmės ant žolės ir bučiavomės... Buvo išties gera... Bet jau reikėjo eiti...
-Tomuk, mes turim eiti...
- Kodėl?
- Na, reik eit pavalgyt, paskui dar ką sugalvosim, o be to jau ir šalta darosi...
- Gerai ,pupa, einam – pakštelėjo ir pakėlė mane nuo žolės, kuri jau buvo rasota...
Parėję namo radom paruoštą vakarienę, spagečiai... Mmmm... Aš ir Tomis pradėjom varvinti seiles... Greit nusiplovėm rankas ir sėdom už stalo... Pavalgę ėjom ruoštis miegoti...
Šįkart miegoti nuėjom be jokių žaidimų prieš tai... Kadangi abu buvom labai pavargę...
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 20:53

Kaip gražiai rašai..Man labai patinka :) dėk tęsinuką xDD
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:01

nu ne aš viena rašiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:24

Vistiek man patinka :)
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:36

tai puiku ;)
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:40

kada bus tęsinukas?
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:46

gal rytoj ;D jau baigias dalys o draugė kokius 2/3 mėnesius neparašo tęsinio, gal reiks pradėt su kuo kitu rašyt
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:48

Gal su manim?*joke*
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyŠt. 14 02 2009, 21:52

jei nori ;) tik visų pirma reikia pasakyt Gretai apie tai
dabar jamk tęsinį:

16 dalis

Sem:

Eidami miegot, aš ir Billis, kaip visada, siautėm, mano kambary...
- Niu ateik čia... – meiliai pasakė Bill, norėdamas, kad nulipčiau nuo lovos...
- Nea... Tu ateik... - iškišau liežuvį.
- Tyngiu – pasiskundė...
- Jei neateisi negausi, va šito... – parodžiau į savo lūpas...
- Nu gerai... Tokio skanumyno prarast negaliu... – apsilaižė savo lūpytes...
- Negali... Aš tokio skanaus tavęs irgi nenoriu likt neparagavus eilinį sykį... – nusišypsojau ir apsilaižiau lūpas...
Naktį man miegojosi labai ramiai.Billas pradėjo šnekėti naktį,protarpiais aš jį girdėjau.Ryte pabudau ir pajutau,kad kažkas slegia mane.Tai buvo Billas.Jis gulėjo visu savo ūgiu ant manęs,galva ant pilvo,rankos ant krūtinės.Jo pilvas buvo man tarp kojų.Prabudus ir pamačius tokį vaizdą pradėjau juoktis.Billas kaip mat pabudo.Ir pakėlęs galva man nuo pilvo dar užsimerkęs manęs paklausę kodėl juokiuosi.
-Atsimerk,-vos ištariau pro juokus.
-OMG,Samanta aš…aš…,-pradėjo mikčioti Billas angliškai,o vėliau ir vokiškai keiktis.
-Nieko tokio baisaus čia nėra.Nesijaudink nemikčiok,atleisiu tau.
-Oh...Danke,-pagaliau raminosi jis.
Vėliau mes atsikėlėme iš lovos nusiprausėme ir apsirengėme.Nusileidom į apačią valgyti pusryčių.

Greta:

Ryte pabudus pajutau, kad kažkas ant manęs guli... Pramerkus akis pamačiau Tomą, padėjusį galvą man ant krūtinės, ir laiko rankose... Aš kaip mat sudaviau jam sprigtą į galvą, ir patraukiau jo galvą bei ranką nuo savęs... Jis pabudo...
-Ką? Kas čia vyksta?
- Nu tu žinai... Kitą kartą už tokį dalyką gausi per galvą... Ir laabai smarkiai...
- Ką? Ką aš padariau?
- Ogi tą, kad tavo rankos buvo ant mano krūtinės...
- Nu ir?
- Nu ir tai, kad kitą kart , jei taip bus, miegosi ant sofos...
- Nu ne... Gretulia..
- Šįkart atleidžiu... Bet kitą kartą nemanau, kad išsisuksi...
- Ok... Pasistengsiu taip nedaryti daugiau...
Jis prisislinko prie manęs ir pabučiavo... Labai saldžiai, negalėjau jam atsispirti... Apsirengėm, ir nuėjom valgyti pusryčių...
Visi pavelgėm pusryčius ir išsiskirstėm kas sau.Samanta su Billu nuėjo kažkur o Tomas sėdėjo ir kažką labai intencyviai mąstė.

Kai iš mūsų akiračio dingo Bill ir Samanta.

Bill:

-Žinai,kai ka sugalvojau eikim pagrybaut,esu tik kelis kartus gyvenime ir tai tik vaikystėje buvęs su broliu mama bei tėčiu grybauti.
-Ok einam.
Pasiiėmiau pintinę kurioje buvo keli daiktai užkloti pledu.Samanta nežinojo kas yra toje pintinėje po pledu.Bet ji nė neklausė.
-Eikim y tą miškelį kur matosi.
-Ten beržynas,einam,-sutiko ji.
Nuėjome iki to miškučio ir tada patiesiau pledą ištraukęs iš pintinės.Išsiėmiau tokį torčiuką su daug plaktos grietinėlės ir daug braškių.Samanta nubėgo už medžio ir net nematė ką ten darau.Ji grįžo kai jau viskas buvo paruošta.Pakilau nuo žemės ir pasitikau savo gražuolę.
-Čia mum?Tu paruošei?
-Taip,tik tau ir man,-priėjau prie jos ir abejomis rankomis paėmiau už jos minkšto užpakaliuko.Ji apjuosė mane savo rankomis ir pakišo savo rankytes po mano maike.Pradėjome bučiuotis vis labiau ir labiau.Tik staiga pajutau,kad Samanta prirėmė mane prie medžio.Bet man tai nebuvo svarbu.Tada aš įkišau savo ranką į užpakalinę kelnių kišenę o vėliau ji kilo vis aukštyn ir palindo po bliuskyte. Sem lėtai ištraukė mano ranką iš po bliuskės.Bet mes nenustojome bučiuotis ir glamonėtis.
-Ar tu tikrai to nori?-vos atgaudamas kvapą kalbėjau aš. .
-Tam reikalui per anksti, aš esu dar nepasiruošus…
-Zuiki nesijaudink,viskam savas laikas.Pirmas kartas niekad nebūna per anksti,-pakilnojau antakius.
-Na tai kaip ten su tuo torčiuku?
-Jis mums.Matai ten yra graži braškė,visai tokia kaip tu,-pasilenkiau ir paėmiau braškę nuo torto ir priėjau prie Sem,-nori?
-Taip,labai,-prikando ji lūpą.
-Išsižiok,-pasakiau ir ji užsimerkė bei atvėrė savo lūpytes,bet man sudrebėjo rankos ir ta braškė su grietinėle užkrito jai už palaidinukės ir pastrigo ties apvalumais,-sorry,-susigėdau.
-Nieko tokio,-ji greitai susitvarkė ir mes tada atsigulėme ant mano patiesto pledo,prie torčiuko.



Pas Tom ir Gretą:


Tom:


Sėdėdamas prie stalo labai intensyviai mąsčiau, ką galėčiau nuveikti su savo Greta, galvojau apie romantišką vakarą... Nupirkau gėlių, raudonų, beveik juodų...
- Čia tau, princese... – nusišypsojau ir įteikiau gėles..
- Ačiū, Tomai, bet...
- Jokių bet eime su manimi...
Nusivedžiau ją į antrą aukštą, į kambarį kuriame mes miegojome.. Buvau paruošęs romantišką aplinką...



Greta:


Nuėjome į kambarį... Kai pamačiau, net apmiriau iš laimės... Visame kambaryje degė begalybė žvakučių iš kurių buvo sudėti žodžiai „ Ich liebe Dich“ suformuota daug širdučių iš žvakių, bei kitų mielų dalykėlių... Buvo rožėmis nuklotas takelis...Ant staliuko buvo padėta vaisių...
- Tomai, tai nuostabu...
- Viskas dėl tavęs...
- Tai tikrai neįtikėtina... – galvojau, kaip keista, kad Tom tai padarė... Juk jis toks nebūdavo... Hmmm, jis tikrai keičiasi..Jis apkabino mane ir pabučiavo...
- Gal nori vynuogės? – paklausė.
- Taip... Mmm...
- Imk... – įdėjo man į burną didelę sultingą vynuogę...
- Kokia skani... – apsilaižiau...
- Kas skanesnis, aš ar vynuogė? – paklausė.
- Tu... – apkabinau ir pabučiavau karštai karštai, saldžiai saldžiai.... Net nenorėjom baigti..
- O man vynuogės neduosi? – atsitraukęs nuo manęs, paklausė tas išdykėlis.
- Žinoma duosiu.. – paėmiau vynuogę, ir įdėjau į jo burnytę...

Sugrįžkime pas Sem ir Bill:

Sem:

-Tai pradėsim valgyt tortą?
-Gerai saule jei nori,-linktelėjau pritardama.
-Žinai o kada bus tavo brolio vestuvės?
-Girdėjau kalbant Simą jog vestuvės vyks poryt…
-Ką dabar reiks man daryt?Jetau vajetau,drabužiu neturiu…,-nuleido galvą Bill.
-Mes galim nuvažiuot į Klaipėdą,ir tada ten galėsi išsinuomuot ar nusipirkt tau patinkančius rūbus.
-Oh,Samanta ką aš be tavęs daryčiau,tu mano gyvenimo prasmė,visada randi išeitį iš padėties.
-Nereikia čia manęs girti,nes aš juk tave myliu…,-pasakiau tai ir taip karštai pabučiavau Billą,kad jis net įsijautė ir apkabino mane taip stipriai kad vos galėjau kvėpuoti.Mes glamonėjomės,bučiavomės labai saldžiai,kol man pritrūko oro,ir atsitraukiau nuo jo.
-Okei okei,ramiau neysijausk branguti.
-Aš neįsijaučiu o tik ka tau jaučiu parodau veiksmais.
-Matau ir dar kaip jaučiu…tavo ranką sau ant…užpakaliuko…
-O ką nepatiko?Juk nieko nesakiai kai paėmiau už jo…na saule baikim čia gulinėt varom namo nes jau matau,kad kaupiasi lietaus debesiukai.Pritari?
-Mhm,-linktelėjau pritardama savo rudaakiui.



Tuo tarpu:

Tom:

Mes taip valgėm vaisius, kol galų gale aš prisiminiau, kad pamiršau šampaną...
-O ne... Visai pamiršau...
- Ką pamiršai?
- Tuoj palauk, saule...
Greit nubėgau ir atnešiau šampano butelį...
- Kad ir kaip stengiausi būti romantiškas, būtinai turėjau ką nors pamiršti... – bambėjau, šiek tiek per garsiai, kad Greta išgirdo...
- Viskas gerai... Tas šampanas ne pats svarbiausias dalykas...
- Na taip, bet...
- Jokių bet, dabar ateisi ir mane pabučiuosi...
- Su mielu noru...
Nuėjau ir pabučiavau... Paskui įpyliau šampano į taures, vieną padaviau Gretai.
- Už mus...
- Už mus...
Išgėrėm šampaną, ir ėjom pasivaikščioti... Buvo labai žvaigždėtas dangus...

Sugrįžtam pas porelę Nr.1(Bill ir Sem)

Bill:
Tikrai supratau,kad ją myliu,ji viskas tai ką aš turiu,ji man brangiausia.Visą kelią iki namų kalbėjom jog reikės grįžus pas Sem į namus prisėsti prie PC paieškoti parduotuvių,kur yra mums tinkamų daiktų.Grįžom namo prisėdom prie PC „išsikasėm“ ko mums reikėjo ir jau ėjau ieškot tų dviejų meilučių,bet Sem mane sustabdė,pamačiusi juos lauke einančius prie ežero.Tada Samanta apsikabino mane ir nusivedė į balkoną.Nejučiomis pradėjau niūniuoti ramia melodiją.
-Bill tu dainuoji?
-Ką zuiki?užsimąsčiau apie mus pamatęs šia nuostabias žvaigždes,pritari?
-Taip be abejo,bet man už tave nėra gražesnės žvaigždės..-pasistiebė ji ant pirštų galiukų ir palenkė mane arčiau savęs,kad pasiektų ir pabučiavo labai švelniai.Aš tokio bučinio niekada nebuvau gavęs iš jokios panelės,Sem tokia švelni…
-Brangenybe tu mano,švelnybe...,-pradėjau jai meilintis.
-Aš tau noriu tave nustebinti…
-Na laukiu…,-susidomėjau aš.
Sem nubėgo į kambarį ir staiga iš kambario pasijuto rožių kvapas,kambary dingo šviesa.Aš pajudėjau nuo balkono turėklo (ten mes stovėjom) ir ėjau link balkono durų į kambarį.Įkišau nosį bet gavau per ją ir dar uždarė duris ir neįsileido manęs ta mano padykėlė.Balkone stovėjau apie penkiolika minučių.
-Dar ilgai?-kaukiau balkone Samantai.
-Ne jau gali,ateik,-išgirdau jos atsakymą.
Atidariau duris,įėjau ir pamačiau kambaryje daug žvakučių,rožių žiedlapių,ir su pusilge geltona (https://2img.net/h/oi36.tinypic.com/dmfr4p.jpg tik isivaizduokit kita mergina) suknele viduryje kambario stovinčią Sem.


Pas Tom ir Gretą

Tom

-Kokios nuostabios žvaigždės... – pratarė Greta.
- Taip... Bet ne nuostabesnės už tave...
Mes vaikščiojom kol pavargom šiek tiek.. Parėjom namo.. Nuėjom į mūsų kambarį ir kritom ant lovos... Greta paprašė, kad padaryčiau masažą, bet aš nemokėjau. Visą laiką kol dariau ji zyzė.
- Ne taip stipriai...Dabar per daug švelniai... Tomai tu visai nemoki daryt masažo – sukikeno ji...
- Žinau... – ir vos tai pasakiau...
- Atrodo, kad ką tik išmokai.. – pradėjo kikent ji.
- Tai puiku... – atsukau ją į save ir pabučiavau... – žinai ką?
- Nu?
- Dabar tavo eilė... – nusijuokiau..
- Ak tu... Tuoj aš tau padarysiu...
- Na laukiu.
Ji pradėjo masažuot, iš pradžių taip stipriai, kad net aiktelėjau...
- Auč... Gal ne taip stipriai?
- Nori švelniau?
Tada pardėjo iš vis kutent... O paskui pradėjo taip daryt, kad vos neužsnūdau...
- Ei ei ei, gal sakau neužmigsi?
- Žinok nedaug trūksta... – pradėjau juoktis..
- Matosi... Tuoj nebenorėsi – pasilenkė arčiau jo, pasuko mano veidą į savo veidą, ir pabučiavo...
- Na tu kaip visad teisi, mano visažine, aš tikrai nebenoriu miego.... Dabar aš noriu... – vaidinau susimąsčiusį, ir pajutau kaip ji pabučiuoja mane prancūziškai...
- Hmmm... visažinė? Sakai? Manau galiu tokia būti – sukrizeno ji.
- Na tu visad tokia... – aš ją pabučiavau taip, kad ji tiesiog susileido ant manęs...
- Kaip tu sugebi šitaip? A?
- Ką sugebu?
- Na... Kaip tu sugebi padaryti taip, kad aš tiesiog susilydyčiau...? – ji truputį pasimetė.
- Na, žinai,, kai vaikinas myli merginą tai viskas įmanoma...
- Nu jo... Už tai aš tave ir myliu... Už tavo rudas, kerinčias, akis, už tavo nuostabią šypseną, švelnumą, meilumą ir dar daug kitų dalykų... – matėsi, kad ji skraido padebesiais tai man sakydama...
- Tave myliu ne tik už visa tai ką tu ką tik išvardinai... – pabučiavau ją labai labai karštai, saldžiai...
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptySk. 15 02 2009, 16:49

Kaip romantiška :) tęsinio
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptySk. 15 02 2009, 19:10

Dark Angel, tai tu nori man padėt rašyt ar ne? ;D
Atgal į viršų Go down
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptySk. 15 02 2009, 20:10

joa :)
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptySk. 15 02 2009, 20:25

nu tai per skype tada susirašysim
Atgal į viršų Go down
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyAntr. 28 04 2009, 16:24

17 Dalis

Tuo momentu pas Samantą ir Billą

Bill
-Žinai,tu…tu…tu…-netekau žodžių ir tiesiog priėjau prie savo brangiosios ir pradejau ją karštai ir ilgai,bei saldžiai bučiuoti,prie jos suknelės petnešėlių ir palengva užlysti už jų ir nuimti.Suknele nuslydo nuo Samantos kūno ir ji pasiliko tik ant apatinių.Samantos rankos buvo po mano bliuske.Jos glostė mane.Pečius,nugarą…buvo labai gera…norėjosi nesustoti niekada…
Įsiverčiau Ją į lova ir nusivilkau bliuskę,ir tęsėm tai ką anksčiau darėm,ilgai šis malonumas netruko…
-Billai..-atitrūko nuo manęs Sem.
-Taip mažute?-suklusau.
Ir tuo momentu atsivėrė durys ir yžengė meilučiai.
-Nu kaip čia jūs įsismarkavę …-pažvelgė į mus Tomas,o šale jo krizeno ir Greta.
-Tomuli mano eikim,netrukdykim liksmybių jiems,-mirktelėjo man Greta akyte 
-Mes jau išeinam,paūžkit,broliuk neįsismarkauk,-juokėsi nesustodamas Tomas.

Sem:


Aš sukikenau kai Tomas taip pasakė.
-Nūūū – nutęsiau kai jie išėjo – ką dabar darysim?
- Am – pasimetė – nežinau, nori tęsti? – pakilnojo antakius.
- Hmm... Leisk pagalvoti – vaidinau susimąsčiusią. – gal... – nutęsiau ir pabučiavau jį – užteks?
- Gal jei taip nori – pasakė biškutį nusiminęs.
- Nu neliūdėk zuikuti – nusišypsojau ant manęs gulinčiam savo zuikiui.
- Tik dėl tavęs. – pasakė ir šyptelėjo.
- Ne nu baigsi raukytis ar ne? – pasakiau ir nusijuokiau – man nepatinka kai tu susiraukęs – susiraukiau.
- Nu gerai gerai – nusileido jis ir nusišypsojo – tik dabar tu nepradėk raukytis – nusijuokė.
- Aš nesiraukau – nusijuokiau
- Tai puiku – nusišypsojo. – Ir ką dabar veiksim?
- Aš išalkau, o tu?
- Ir aš.
- Tai gerai einam ko nors pasidarysim – mirktelėjau jam akyte.
- Ak tu... – paėmęs mane už liemens pavertė ir pabučiavo.
- Nu neįsismarkauk – sukikenau – einam – paėmiau už rankos ir išėjom.


Tuo metu Greta ir Tom

Greta:

Mes su Tom nuėjom į mūsų kambarį.
- Tai ką veiksim? – paklausė Tom.
- Nu nežinau, o ką norėtum?
- Ūūūū... Tu žinai ko noriu – pakilnojo antakius.
- Ir ko gi?
Jis atėjo prie manęs ir apkabinęs per liemenį pabučiavo.
- Šit kaip... – pasakiau paslaptingu balsu.
- Ką čia sumąstei? – paklausė.
- Nieko – pasakiau ir nusišypsojau.
- Negali būti – pasakė ir nusijuokęs vėl pabučiavo.
- Kodėl tu toks skanus? – paklausiau po svaiginančio bučinio.
- Aš skanus? Nežinau, bet tu vis tiek skanesnė ir nesiginčyk – pasakė paėmė mane ant rankų it nunešė ant lovos.
- Gerai nesiginčysiu – nusišypsojau


Tom:


- Tai puiku – šyptelėjau.
- Nu tai ką veiksim? – paklausė Greta.
- Oj nežinau nežinau, gal pažiūrim kokį filmą? Mačiau, kad apačioje prie televizoriaus buvo ir namų kinas.
- Gerai galim, tik reikia paklausti Sem kur filmai.
- O tu gal geriau netrukdyt jiems – sukikenau aš.
- Nesutrukdysiu, girdėjau kaip išėjo iš kambario – mirktelėjo.
- Gerai einam ieškoti.
Mes išėjom į apačią ir Sem su Bill radom virtuvėj.
-Tikimės nesutrukdėm – kikendamas pasakiau Bill‘ui
- Oj ne, nesijaudink, viskas gerai – atsakė Sem už mano brolį
- Jo viskas yra kuo puikiausiai – pasakė brolis.
- Tai puiku – pasakė Greta. – Klausyk Sem mes norėjom paklaust kur filmai? Mes nusprendėm pažiūrėt kokį nors.
- O galim ir mes? Vis tiek nebus ką veikt turbūt, Bill sutinki?
- Taip, galim žiūrėti – pasakė.
- Gerai, bet mums reikia filmų – nusijuokė Greta.
- Tuoj atnešiu, ir nelyskit prie mano salotų jos dar nebaigtos- nusijuokė.

Sem:

Nuėjau parnešti filmų krūvos kuri gulėjo palėpėje, filmų buvo daug tad nelabai mačiau kur einu. Likus 5 laiptams iki apačios užkliuvau už kilimėlio ir nudribau su visais filmais.
- Auč, biški skauda – murmėjau. Iš virtuvės atbėgo Bill.
- Kas čia nutiko? Sem tau viskas gerai?
- Man viskas gerai – pasakiau ir Bill mane pakėlė – Ačiū.
Susirinkom filmus ir nunešėm į svetainę kur laukė Tom su Greta.
- Va rinkitės – pasakiau ir mes sudėjom filmus ant grindų.
- Gerai, o kas ten buvo? – susidomėjo Tom.
- Ai aš nudribau nuo laiptų, bet kaip matai sveika ir gyva esu – šyptelėjau.
- Tai puiku – pasakė – o jūs kokio labiau filmo norit?
- Aš tai siaubo noriu, o tu Bill?
- Nežinau, kokį paimsit toks bus gerai.
- Nu gerai jūs rinkit filmą o aš einu pabaigsiu sau salotas daryt ir spragėsių padaryt, jei ko reiks aš virtuvėj.
Aš išėjau į virtuvę kai grįžau su savo salotom ir dubenėliu su spragėsiais jie jau laukė manęs.
- Na tai kokį paėmėt? – paklausiau padėjusi viską ant staliuko.
- Paėmėm tris ‚Vaško namai“, „Akis“ ir „Laivas vaiduoklis“.
- Puiku.


Bill:

Sem įjungė filmą. Pirmiausia žiūrėjom „Laivas vaiduoklis“. Sem atsisėdo šalia manęs ir aš ją apkabinau.
- Tik žiūrėk, kad per baisiausias vietas manęs nesuspaustum – nusijuokė.
- Nu dar pažiūrėsim kaip čia bus... – pasakiau.
- Žiūrėk žiūrėk.
Pradėjo rodyt filmą. Siaubekas kaip siaubekas, kartais Sem atsisukdavo į mane ir klausinėdavo ar nebaisu.
- Baik tu – tyliai nusijuokiau.
- Tai puiku – pasakė.- Duosi bučiuką? – paklausė žiūrėdama man į lūpas.
- O taip – pasakiau ir pabučiavau.
- Geras zuikis – pakštelėjo man į lupytes ir toliau žiūrėjom filmą.


Sem:

Pasibaigus Laivui vaiduokliui žiūrėjom Vaško namus, šis filmas man labai patiko.
- Vot čia tai mano filmas – pasakiau Bill.
- Aišku – pasakė.
- Ar kas nutiko? – paklausiau.
- Ne, bet pažiūrėk kokią vietą dabar rodo.
Aš pažiūrėjau, rodė tikai žiaurią vietą kur iš žmogaus tikro padaro vaškinį jį.
- Aha žinau – atsidusau ir stipriai apsikabinau jį. – man šalta – pasakiau.
- Negerai, kad šalta – švelniai pasakė jis.
- Ar jūs nutilsit?!!! – užriko tie du.
- Mes tylim – pasakėm vienu balsu.
- Taigi, kaip sakiau negerai, kad tau šalta – sužnibždėjo Bill man.
- Jau žinau ką padarysiu palauk aš tuoj pareisiu – ir sužnibždėjau jam.
- Gerai.
Aš nubėgau į viršų ir aš savo kambario pasiėmiau dekiuką. Parėjau ir vėl atsisėdau prie Bill užsiklodama tuo ką atsinešiau.
- Nori? – paklausiau Bill‘o rodydama dekį.
- Aha – pasakė, aš jį užklojau ir apsikabinau jis padarė tą patį.
Toliau žiūrėjom filmą. Kai baigės Vaško namai žiūrėjom Akis. Kai šitą baigėm žiūrėt jau buvo 3.30 nakties. Aš savo salotas buvau suvalgius, o kiti spragėsius. Nuėjom į savo kambarius.


Sem ir Bill kambaryje:

- Man reikia nusiprausti – pasakiau besirengiančiam Bill‘iui.
- Gerai, eik aš palauksiu – mirktelėjo – tik greičiau, nes užmigsiu.
- Ok ok – nusijuokiau besirausdama spintoje, nes ieškojau pižamos kitos, paskui pradėjau eit link durų.
- Nieko nepamiršai? – paklausė Bill ir pradėjo eit prie manęs.
- O ką turėjau pamiršti?
- Ogi štai ką – prisitraukė mane ir pabučiavo.
- A va kaip – sukikenau – turiu klausimą.
- Taip, zuika?
- Kaip tau tai pavyksta? – paklausiau ir paraudau.
- Kas pavyksta? – susidomėjo.
- Kaip tau pavyksta mane nuginkluoti? Kaip tau pavyksta padaryti taip, kad tirpčiau nuo tavęs ir tavo bučinių? – vėl paraudau.
- Nu ir klausimas, kol tu prausies aš pagalvosiu, o dabar keliauk – nusišypsojo.
- Gerai – pakštelėjau jam į lupytes ir nubėgau.


Pas Tom ir Gretą.

Greta:

- Tai einam miegot? – paklausė Tom.
- Aha, labai noriu miego. – pasakiau.
- Tai gerai – tarė Tom – aš irgi noriu miego.
- Puiku – pasakiau rengdamasi.
- Kaip seksuoliai atrodai – pakilnojo antakius žiūrėdamas į mane.
- Eik jau – paraudau – renkis ir tu, juk su rūbais nemiegosi – nusijuokiau.
- Kur man eit? – paklausė ir nusiėmė marškinėlius.
- Pas mane padėti man atsisegti bliuską, nes aš gale nepasiekiu – nusijuokiau.
- Gerai ateinu – pasakė ir atėjęs atsegė man bliuskutę.
- Ačių – pasakiau.
- Ei... Nieko nepamiršai? – paklausė.
- Oj, atleisk – sukikenau ir pabučiavau jį.
- Mmmm... Noriu dar...
- Dabar negausi – iškišau liežuvį.
- Nekaišiok liežuvio, nes nukąsiu – nusišypsojo evil šypsena.
- Tikrai? – paklausiau.
- Tai jo, kaip tu paskui mane bučiuosi? – nusijuokė.
- Ak... Ką dabar daryti? – vaidinau – Man nori nukąsti liežuvį... Ak... Gelbėkit.. – pradėjau
Juoktis.
- Ak tu šitaip? – paėmė jis mane už liemens prisitraukė ir pradėjo bučiuot kaklą.
- Ūūū... kažkas supyko? – nusijuokiau kai jis atsitraukė.
- Ne, kažkas labai nori bučinuko, bet niekas tam kažkam neduoda to bučinuko ir tas kažkas tuoj verks – apsimetė, kad tuoj verks.
- Nu tik jau neverk, pupuli mano – pabučiavau. – patenkintas?
- Labai – pasakė ir mes nusirengę šokom į lovą.
Atgal į viršų Go down
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyPir. 15 06 2009, 18:24

18 dalis

Tuo metu...

Sem:

Nuėjus į dušą palindau po karšto vandens srove, bėgant vandeniui ant manęs viską apgalvojau, visus įvykius, kas nutiko, kokia aš laiminga, kad turiu Bill. Parėjau į kambarį,Bill radau gulintį lovoj ir laukiantį manęs.
- Na aš jau čia – nusiėmiau chalatą (tipo buvau su tokia pižama https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/w1vfgp.jpg)
- Wow... – nutęsė jis.
- Patinka? - paklausiau eidama link lovos.
- Ir dar kaip – nusišypsojo.
Aš įlipau į lovą.
- Taigi, turėjai pakankamai laiko apgalvoti mano klausimą – nusišypsojau išjungus šviesą, atsigulus ir atsisukus į jį.
- Taip, galvojau ir jau žinau kodėl.
- Na?
- Todėl, kas aš tave myliu, ir tu mane myli, todėl taip ir yra – šyptelėjo.
- Tiesą sakai, ot kvailė aš – nusijuokiau.
- Tu ne kvailė – nusišypsojo.
- Gerai – šyptelėjau ir pasislinkau arčiau jo. – Ar aš tau sakiau, kad aš tave myliu? – nusijuokiau.
- Sakei, o aš tau sakiau, kad myliu tave labiau už gyvenimą? – paklausė.
- Man atrodo nesakei – šyptelėjau – dabar žinosiu.
Pasislinkau prie pat jo ir laikiau galvą virš jo galvos. Žiūrėjau penkias minutes į jo akis kurias apšvietė mėnulis. Staiga man nuriedėjo ašara ir nukrito ant Bill‘o lūpų.
- Tu verki? – susirūpino Bill.
- Nežinau – pasakiau, nes nežinojau. – gal todėl, kad bijau jog kas nors nutiks...
- Nieko nenutiks, viskas bus gerai – parvertė jis mane ant nugaros ir dabar aš buvau jo buvusioje padėtyje, o jis manojoje.
- Tikiuosi – pasakiau, nuriedėjo dar viena ašara ir sublizgo mėnulio šviesoj ant mano skruosto.
- Nagi, zuika, neverk – prašė Bill. – Viskas gerai. – pabučiavo mane ir aš kažkiek nusiraminau.
- Ačiū tau – pasakiau.
- Už ką?
- Už tai, kad esi, už tai, kad aš dabar ne viena, už tai, kad... – nutilau, nes nebežinojau ką pasakyti, apsikabinau jį.
- Na baik jau, čia aš tau turėčiau dėkoti – nusišypsojo kai aš jį paleidau.
Tada Bill atsigulė normaliai ir aš jį apsikabinus pasakiau:
- Labanakt, myliu tave...
- Aš taip pat, Saule, lapos – pabučiavo man galvą ir mes užmigom.

Greta ir Tomas:

Tom:

- Tai miegosim? – paklausiau.
- Aha...
Greta padėjo galvą man ant krūtinės ir užmigo, o aš dar galvojau....
Ryte atsikėlėm vėlai, buvo net ne rytas jau, buvo 13.30.
- Labas rytas – pasakiau bundančiai Gretai.
- Labas – apsimiegojus pasakė ir nepajėgus atsisėst dribo ant pagalvės. – kaip noriu miego – pasakė.
- Aš irgi... Aaaawww – pasakiau ir nusižiovavau.
- Tai dar gal pamiegam? – paklausė.
- Ok.
Jis pasislinko šiaip ne taip prie manęs apsikabino ir mes vėl užmigom.


Tuo metu pas Sem ir Bill <33

Bill:

Atsikėliau vėlai, jau buvo 13.00. Sem dar miegojo. Aš nusprendžiau į ją dar pažiūrėt, bet pats užmigau, kai atsikėliau buvo 14.00, Sem jau budinosi. Išsibudinus pasakė:
- Labas rytas, nepažįstamasis – nusišypsojo.
- Labas, nepažįstamoji – nusišypsojau aš.
- Kaip miegojai? – paklausė.
- Puikiai, o tu?
- Irgi – pasakė sėdėdama lovoj tokia bejėgė ir krapštė akis. – tuoj vėl nulūšiu – pasakė žiovaudama.
- Aš gal ir norėčiau, bet manau ne – šyptelėjau – tai tu dar pamiegok, o aš nueisiu ko nors padaryti.
- Gerai, gali pasislinkt arčiau, aš nepajudu iš vietos – nusijuokė tyliai.
- Gerai, ką nori? – paklausiau pasislinkęs.
Jis tik mane pabučiavo.
- Dabar eik – pasakė – tik nepamiršk apsirengti – nusijuokė ir smigo į pagalvę ir užmigo.
Nuėjau į virtuvę. Joje nieko nebuvo. Padariau Sem valgyti ir pavalgiau pats. Kai parėjau Sem nebuvo. Jos pižama gulėjo ant paklotos lovos, kambary buvo vėsiau, nes ji buvo atidariusi langą. Sem radau vonioje žiūrinčią į veidrodį.
- Ką čia darai? – paklausiau prieidamas prie jos ir apkabindamas per liemenį iš nugaros. Ji krūptelėjo:
- Negązdink – pasakė.
- Pyksti? – paklausiau ir padėjęs galvą ant jos peties žiūrėjau į mūsų atspindį veidrodyje..
- Ne – atsakė ir atsisuko į mane – žiūrėk, ką man dabar su juo daryti?- paklausė ir pakėlusi grifką parodė vos matomą spuogiuką.
- Koks mažytis, jis vos matomas ko taip nerviniesi? – nusijuokiau.
- Jis milžiniškas! Dabar aš tau nepatiksiu – persigandusi pasakė. – o aš neturiu jokių priemonių – nervinosi ji.
- Ką čia nusišneki? Patiksi tu man visada. Eikš. – pasakiau ir nusivedžiau ją prie savo lagamino – Vat – tariau ištraukęs tepaliuką. – Šitas tau padės, atidenk jį. – paprašiau.
Ji atidengė kaktą ir parodė kur tas spuogelis ir aš jai švelniai ištepiau jį.
- Ačiū – padėkojo ji – Tu mano angelas sargas – pasakė ir pabučiavo labai švelniai ir karštai kaip mokėjo tik ji.
- Nėra už ką, tavo „pusryčiai“ – pasakiau ir parodžiau pirštais ore kabutes.
- O, tikrai, dar kartą ačiū – pasakė ir vėl pabučiavo.
- Pati valgysi ar pamaitinti? – nusijuokiau.
- Manau pati – šyptelėjo.
- Puiku. – pasakiau.
- Turiu prašymą.
- Taip?
- Nesidažyk ir nekelk plaukų šiandien, be makiažo ir nepakeltais plaukais tu man milijonus kartų gražesnis.
- Nori, kad būčiau kaip dabar?
- Aha.
- Gerai – pasakiau ir nusišypsojęs pakštelėjau jai į lupytes – tik einu susišukuosiu plaukus, nebūsiu gi susivėlęs – pasakiau ieškodamas lagamine šukų.
- Ne, palauk, aš noriu sušukuoti, galima? – paklausė baigusi valgyti.
- Na mėgink – atsisėdau ant lovos ir ji pradėjo šukuoti man plaukus, buvo labai keista. – Kaip keista – pasakiau.
- Nepešu? – paklausė.
- Juokauji? – pasakiau ir nusijuokiau – tikrai ne – užtikrinau ir ji tęsė savo darbą. Aš atsipalaidavau, nes jos šukavimas buvo masažas mano plaukams ir jausmas buvo labai malonus.

Sem:

- Na viskas jau – pasakiau beveik miegančiam Bill‘ui.
- Ką? Jau? A gerai – nusijuokė jis.
- Jau buvai beužmiegąs – nusijuokiau aš.
- O taip – jis palietė savo plaukus – Kokie švelnūs, ką tu jiems padarei?
- Ištepiau su balzamu kaip ir sau, mano irgi toki pat švelnūs. – nusišypsojau.
- Ką aš be tavęs daryčiau? – paklausė.
Aš tik atsisėdau ant jo kelių(kaip prieš kėdės atlošą) prieš jį.
- Nežinau – šyptelėjau.
Parsiverčiau jį ant lovos ir pakibau virš jo žiūrėdama tai į jo akis tai į jo lūpas...


Tuo metu...

Greta:

Kai atsikėlėm antrą kartą, jau atsikėlėm galutinai.
- Dabar jau kelsimės? – paklausiau Tom‘o.
- Aha, regis būsiu persimiegojęs – nusijuokė.
- Aš irgi – nusijuokiau – na kelkimės, Sem su Bill tikriausiai atsikėlę.
Atsikėlėm, apsirengėm ir nuėjom pas tuos du. Pabeldėm į duris.


Sem:

Išgirdus beldimą staigiai nulipau nuo Bill ir eidama link muzikinio centro sušukau:
- Prašom!
Įėjo Tom su Greta.
- Labas „rytas“ – pasisveikino rodydami kabutes ore.
- Aha – nusijuokiau aš ir su Bill susižvalgėm.
- Kaip miegojot? – paklausė Greta.
- Puikiai, kaip jūs? Klausyt ,Greta, atsimeni šokį kurios tave mokiau? Pagal šitą dainą – paleidau Rainie Yang – Lang Lai Le dainą.
- Aha, atsimenu.
- Tai va, Bill norėjo, kad pašokčiau jį, bet aš viena negaliu, nebus įdomu, man dar reikia mažiausiai dviejų šokėjų. Sutiktum viena iš jų pabūti? Aš tada dar Almą pasikviesčiau ir mes greit apsisuktue.
- Gerai, galiu sušokti.
- Tai puiku, tavo ir Tom kambary, spintoj, yra rūbai kurias persirenk, ok?
- Ok.
- Apie ką jūs čia kalbat? – nesuprato tie du, nes mes kalbėjom lietuviškai.
- Pamatysit. – pasakiau.
Paskambinau Almai ir susitarėm, kad tuoj bus čia.
- Sveika – pasakė kai atidariau duris – Tik greit viską padarom, nes nelabai turiu laiko.
- Ok.
Mes nuėjom visos trys ir persirengėm, susitvarkėm ir grįžom į mano kambarį kur mūsų laukė nesusigaudantys dvyniai. Aš pulteliu įjungiau mums reikiamą dainą ir mes pradėjom šokt, aš dar dainavau kažkiek(klipas - https://www.youtube.com/watch?v=55ldty05Ba0&feature=related , o čia, kad tikroviškiau būtų koncertas https://www.youtube.com/watch?v=shXvM9DV0qU ). Mums baigus...
Atgal į viršų Go down
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyAntr. 30 06 2009, 20:56

Šios istorijos tęsinių nebus, rakinu šią temą.
Atgal į viršų Go down
BreeZe

BreeZe


Female Pranešimų skaičius : 8457
Birthday : 1994-05-19
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-04-12

Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 EmptyAntr. 30 06 2009, 21:31

Kodėl nebus tęsinio? Jos ir Dvynukai - Page 2 975190
Atgal į viršų Go down
http://sugfansclub.ten.lt/
Sponsored content





Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos ir Dvynukai   Jos ir Dvynukai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jos ir Dvynukai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heavy Positive Rock :: Užrakintos temos.-
Pereiti į: