Heavy Positive Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heavy Positive Rock


 
rodiklisSuGLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mes dar susitiksim(Oneshot)

Go down 
+4
FeVerita
katriux
Sem.
Dark Angel
8 posters
AutoriusPranešimas
Dark Angel
SuG fan.
Dark Angel


Female Pranešimų skaičius : 546
Birthday : 1993-09-24
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-08-10

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyTr. 11 02 2009, 17:45

Labai seniai mano parašytas oneshot'as.Malonaus skaitymo.Laukiu komentarų...

Yuki

Lėtai atidariau spintelės duris.Ieškojau bet ko kas tik sustabdytų galvos skausmą.Pastaruoju metu jis pasidarė daug stipresnis.Pradėjau alpinėti...Šiandien tas baisus skausmas užvaldė vėl.Aš negaliu beveik judėti,žiauriai skauda ir sukasi galva.Jaučiu kaip po truputį mane palieka jėgos."Kas man darosi?'' Šitas klausimas vis nepalieka manęs ramybėje.Pati nežinau kodėl,bet išbėgau į gatvę.Oras buvo ganėtinai šiltas,bet mane vistiek krėtė šaltis.Visa drebėjau.Truputį pastovėjusi nusprendžiau nueiti pas Chiyu.Jis gyvena kitoje gatvės pusėje su 4 draugais.Jie sukūrė grupę SuG.Žinoma mano protas negalėjo susiprotėti jam papraščiausiai paskambinti ir viską papasakoti.Pradėjau begti kelio link.Na žinoma bėgimu to nepavadinsi..Greičiausiai lėtas ėjimas neturint jėgų.Vidurį gatvės pajutau kaip skausmas perveria mano galvą.Susmukau...Dabar tik jaučiu kraujo skonį burnoje ir tą begalinį galvos skausmą.Tikriausiai mane nutrenkė mašina.Po kelių minučių išgirdau Chiyu balsą.Jis vis artinosi link manęs.Kaip aš dabar noriu atsimerkti ir pasakyti,kad man viskas gerai..Dėja to padaryti negaliu...Kažkur po 3 minučių išgirdau greitosios medicinos pagalbos automobilio sirenas ir mylimo žmogaus žodžius:
-Nesijaudink,Yuki,viskas bus gerai..Aš su tavimi...O kaip aš norėčiau,kad šitie žodžiai išsipildytų.Jis lėtai paima mane ir neša link greitosios pagalbos automobilio.Tik paguldžius pajutau kateterių ir adatų dūrius rankose.Pasidarė sunku kvėpuoti.Pamatę tai daktarai uždėjo man deguonies kaukę.Dabar tik jaučiu skausmą ir mylimo žmogaus prisilietimą.Sukaupiu jėgas ir sunkiai atsimerkiu.Noriu paskutinį kartą pažiūrėti į Chiyu akis,noriu pasakyti,kad jį myliu...Ašaros rieda pabalusiu mano skruostu.Lėtai atsisėdu ir pasakau:
-Chiyu tave labai myliu.Staiga didžiulis skausmas vėl perveria mano galvą.Jaučiu begalinį silpnumą ir baimę.Baimę mirti...Chiyu lėtai apkabina mane ir su ašaromis akyse ištaria:
-Aš tave taip pat myliu..Nesijaudink viskas bus gerai..Tu pasveiksi..Tai tik košmaras...Dabar jaučiu kaip mane galutinai paliko jėgos.Paskutinis skausmo dūris į galvą man buvo mirtinas...Numiriau Chiyu ant rankų...
_______________________________________________________

Chiyu

Yuki turėjo galvos vėžį.Ji pati to nežinojo,o man pasakė gydytojas.Dabar niekaip negaliu patikėti,kad jos nebėra..Nebėra žmogaus kurį myliu ir visada mylėsiu..Blogiausia tai,kad su ja mirė ir mūsų vaikelis...Bet aš tikiu,kad mes dar susitiksim...
Atgal į viršų Go down
http://www.thegazette.azurforum.com
Sem.
SuG fan.
Sem.


Female Pranešimų skaičius : 1064
Birthday : 1995-10-30
Miestas : MC
Registration date : 2008-11-20

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyTr. 11 02 2009, 20:03

kaip faina... gražu:)
Atgal į viršų Go down
katriux
SuG fan.
katriux


Female Pranešimų skaičius : 50
Birthday : 1994-06-29
Miestas : Joniskis
Registration date : 2009-01-07

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyKv. 12 02 2009, 18:01

Pritariu...grazu Mes dar susitiksim(Oneshot) 448231
Atgal į viršų Go down
FeVerita
Daruma
FeVerita


Male Pranešimų skaičius : 5751
Birthday : 1973-03-06
Miestas : Japan, Chiba.
Registration date : 2009-03-13

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyTr. 18 03 2009, 17:51

gash!
wery nice *blush*
Atgal į viršų Go down
http://www.plastic-tree.com/pc/
Waru
suicide
avatar


Male Pranešimų skaičius : 3604
Birthday : 1990-12-16
Registration date : 2009-04-05

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyKv. 09 04 2009, 14:55

Nu man lb patiko.xDDDDDD
Kai prdėjau skaityt nemaniau kad bus taip įdomu jog, paskui, dar kartą perskaitysiu.xD Šaunuole.xDDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.
avatar


Female Pranešimų skaičius : 1308
Birthday : 1950-04-03
Registration date : 2009-04-20

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptySk. 26 04 2009, 16:06

Wow...Labai graziai parasyta...
Tikrai turi talenta. Mes dar susitiksim(Oneshot) 431194
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.
Nyuu


Female Pranešimų skaičius : 1478
Birthday : 1995-12-09
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-04-15

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptySk. 26 04 2009, 16:11

"Blogiausia tai,kad su ja mirė ir mūsų vaikelis...Bet aš tikiu,kad mes dar susitiksim..."
mes dar susitiksim, bet ji juk mirė?
ar kaip?.. :onirigi6:
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.
avatar


Female Pranešimų skaičius : 1308
Birthday : 1950-04-03
Registration date : 2009-04-20

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptySk. 26 04 2009, 16:13

Nyuu, na ir tu.Taigi cia kaip is Tarot Cafe, kitam gyvenime arba danguj.

Nu,nu. Mes dar susitiksim(Oneshot) 410833
Atgal į viršų Go down
FeVerita
Daruma
FeVerita


Male Pranešimų skaičius : 5751
Birthday : 1973-03-06
Miestas : Japan, Chiba.
Registration date : 2009-03-13

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptySk. 03 05 2009, 11:09

Šitą oneshot'ą skaitau kiekvieną kartą užėjus į šia temą. Mes dar susitiksim(Oneshot) 144361
man jis niekada neatsibosta. :kitty15:
labai gražu. heart
Atgal į viršų Go down
http://www.plastic-tree.com/pc/
Mora
Admin.
Mora


Female Pranešimų skaičius : 8505
Registration date : 2009-03-06

Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) EmptyAntr. 02 06 2009, 13:14

Nuostabus kūrinys.
Su gilia mintim..
Man labai patiko.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes dar susitiksim(Oneshot)   Mes dar susitiksim(Oneshot) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mes dar susitiksim(Oneshot)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heavy Positive Rock :: Užrakintos temos.-
Pereiti į: