Heavy Positive Rock

rodiklisSuGRegistruotisPrisijungti

Share | 

Together?

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Nyuu
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1478
Birthday : 1995-12-09
Registration date : 2009-04-15

RašytiTemos pavadinimas: Together?   Kv. 21 05 2009, 19:32

Įžanga

- Man nepatinka, kai tu būni linksma! Nebūk linksma! – ir žmogų, kuris su manim taip kalba, vadinu geriausia
drauge. Ar aš kvaiša? Turbūt, nes pati nesuprantu dėl ko su ja draugauju. Ji nori žinoti viską apie mane, lenda į mano gyvenimą, nori jį reguliuoti,
aiškina, kur turiu eiti, ką daryti, ir taip toliau. Aš pavargau.
- Kas tu esi, kad
man aiškintum?! Žinai, mane taip užknisa, kai galvoji, kad man esi visas gyvenimas, nes taip nėra, atstok! – šitai aš išrėkiau. Nežinau kas man nutiko, aš visada
vaidindavau, kad negirdžiu tokių jos išsireiškimų... o dabar tikrai nežinau, kas man nutiko.
- Ką?!
- Tą, ką girdėjai! Kas tu esi, kad aiškintum, kokia turiu būti? Kas tu esi, kad aiškintum, kaip turiu elgtis? Apskritai, ar neperdaug sau leidi?! – mačiau, kaip ištįso jos veidas. Ji iš manęs to nesitikėjo, niekas nesitikėtų... nes šiaip aš rami nevėkšla, kuriai nelabai kas rūpi... bet dabar aš pasikeičiau. Jaučiu, kaip
viduje mirė senoji Aš, ir iš pelenų gimsta naujoji Aš. Kaip kvailai tai skamba.
- Tina, tau viskas galvoj?! Kaip tu kalbi? Negi aš nesu tavo geriausia draugė?!
- Ar geriausios draugės taip elgiasi, kaip tu su manim? – ir nusisukau, ir nuėjau. Kaip filme, tokia ryžtinga... aišku, man tai nepasisekė, ir aš užkliuvau už klasės slenksčio ir vos neišsiverčiau. Atsitrenkiau į kažkokį aštuntoką, kuriam dabar
mūsų klasėj bus pamoka ir nužvelgiau jį žudančiu žvilgsniu (jis, deja, nemirė).
Įprastai būčiau pasakiusi ką nors panašaus į „Sorry, netyčia“, o dabar pakėliau
galvą ir pradėjau rėkti:
- Traukis iš kelio, nematai kad einu?!.. – norėjau pratęsti, bet tos juodos akys, kurias pamačiau, neleido.
Kad dar labiau nesusimaučiau, pastūmiau jį ir nuėjau. Nesvarbu, kad jis gražus, man tada apskritai niekas nebuvo svarbu, aš buvau įsiutusi, aš buvau ne aš, aš tik norėjau dingti iš klasės.

įdėjau tik todėl, kad Mora prašė.
šiaip čia matyt nesąmonė.

Paskutinį kartą redagavo Nyuu, Sk. 24 05 2009, 14:07. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1308
Birthday : 1950-04-03
Registration date : 2009-04-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 21 05 2009, 19:47

Mhmm... Geras.
Bet tikiuos nebus per daug tikru ivykiu?
;]
xD
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

Female Pranešimų skaičius : 8505
Registration date : 2009-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 21 05 2009, 19:47

Man labai patinka ši istorijos pradžia.
Tai lyg dienoraštis, tik kad daug įdomiau ;DD
And Ačiū, kad įdėjai ;)
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 21 05 2009, 19:51

nee, bus, nes kitokio įkvėpimo, deja, neturiu XD
mora, prašom.
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 21 05 2009, 20:27

He He, kiti laukit tęsinio ;DD Aš jau skaičiau, todėl esu laiminga ;D
Ir laukiu dar kito tęsinio
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 21 05 2009, 20:51

ot pasigyrei XD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

Male Pranešimų skaičius : 3604
Birthday : 1990-12-16
Registration date : 2009-04-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 08:08

Idomu, o kurie ivikiai ira tikri?XDDD
Tesinio, laukiu.XDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 12:52

Taip nesaziniga. xD
:bunny:
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 13:37

laukit, laukit XD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 16:29

Pirmas skyrius

Po to, kai šitaip pasikalbėjau su žmogum, kurį dėl neaiškių priežasčių taip ilgai laikiau drauge ir išlėkiau iš klasės, jausdamasi nesava, aš neužėjau į valgyklą, kaip buvau įpratusi, nesėdau į autobusą, kaip buvau įpratusi, o sugalvojau eiti pėsčia namo. Ir tada aš, vėpla, supratau, kad nepasiėmiau kuprinės. Teko eiti atgal, nors ten ir pamoka. Tikiuosi, neteks susitikti tos kvaišos.
Prie klasės durų aš nesustojau, kaip buvau įpratus (ne, taip man nutinka pirmąkart, bet dažnai tekdavo grįžti į klasę kitų pamokų metu, nes būdavau palikusi ką nors), nepabeldžiau, o tiesiog įsiveržiau į klasę. Ten vyko fizika, ir aš aišku pamačiau įsmeigtą mokytojos žvilgsnį. Ji ir taip manęs nemėgo, o dabar tam turės dar daugiau priežasčių.
- Ko tu čia atsivilkai? Tau ne pamoka?
- Palikau kuprinę, ne. – klasėje nugriaudėjo juokas, tai taip žiauru. – kas juokingo? – ir tada pamačiau, kaip tas juodaakis, kurį mačiau prie durų, atneša man kuprinę. Aš suirzusi ją paėmiau ir nemačiau tikslo dėkoti, tai išėjau (kaip bebūtų keista, neužkliuvau už slenksčio) ir kaip įmanoma stipriau trenkiau durimis.
Nuėjau į stotelę, nes jau buvau nutarusi, kad visgi neisiu pėsčiom. Nors ir gyvenu netoli.. Nutariau sėdėti stotelėj, kol atsiras noras
grįžti namo. Stotelė yra prie pat mokyklos, taigi skambutį išgirdau ir aš (meistras neseniai visoj mokykloj sudėjo naujus skambučius, taigi skambutį galima buvo girdėti puskilometrio spinduliu nuo mokyklos).
Po kelių minučių stotelėje jau stovėjo daugybė aštuntokų, kuriems baigėsi pamokos. Ir jiems teks stovėti, nes aš pirma atėjau ir nežadu dalintis suoliuku su kuo nors.
Mano planas neišdegė.
- Sveika. Kodėl čia sėdi? O gal be kuprinės dar ką palikai?
- Nejuokinga.
- O aš ir nesijuokiu.
- Nejaugi? – atsisukau. Taigi. Pamačiau tą patį juodaakį, kuris buvo prie durų. Jo plaukai juodi, kaip ir akys, o oda šviesi. Jis buvo pritrenkiamai gražus.
- Nesijuokiu, galvojau, galėsiu dar kuo nors padėti. – koks pašaipus tonas, ai ai.
- Tai tada ne, ačiū.
- Gerai, nu nepyk. – kodėl šitas kvailys tikisi, kad nepyksiu? Kodėl jam apskritai rūpi, ar kažkokia septintokė ant jo pyks arba ne? – aš Kyoto, malonu susipažinti.
- Tina. – nežinojau,
ar turėčiau sakyti, kad man irgi malonu. Nes aš vis dar turėčiau būti pikta. Nors... gal. – malonu.
- Tai kur gyveni?
- Netoli nuo čia.
- Tai kodėl neini?
- Nes nenoriu, negi taip sudėtinga suprasti?
- Nu nepyk... O jei palydėčiau, eitum? – KĄ? – na, sakyk taip! – ir aš kažkodėl sutikau.

Paskutinį kartą redagavo Nyuu, Št. 23 05 2009, 12:05. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 19:15

Nyuu rašo:
laukit, laukit XD
As nelaukiu. xD
Mad
Gerai, tarkim laukiu.
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 19:41

OMG, koks idomus, ir tikroviskas, nu matos kad gali but ir tikru faktu, bet tikrai idomus.XD
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 22 05 2009, 23:08

Labai įdomi istorija ;D
I like it Cat
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 07:45

nee, hehe.
navi, nu taip. bet tikrų faktų tik labai maža dalis XD
mora, 😊
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 08:51

Tesinio.
Jis greit bus?
Vis tiek laukiu.XD
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 08:59

Šiandien turi būti ;DDD
Čia mano prognozėėė xDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 11:02

visko gali būti, priklauso nuo mano įkvėpimo ir rašymo greičio.
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 11:34

Tai reiškia, šiandien ;DD
Aš žinau, kad tau tereikia ją įkelti, jokių problemų - šiandien ir įkelsi ;DDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 12:04

Antras skyrius

Taigi.
Jo vardas Kyoto (jei to dar nesakiau). Jis yra pusiau korėjietis, pusiau europietis, dėl to jo akys juodos, o oda šviesi. Jis groja bosine gitara ir norėtų kada nors sukurti grupę ar ką nors panašaus. Didžiąją dalį kelio jis klausinėjo visko apie mane, o paskui klausinėjau aš. Deja, jis klausinėjo pirmas ir ilgiau, tai apie jį tik tiek irtežinau.
Vakare gavau sms iš nežinomo numerio. Nujaučiau, kad čia Kyoto. Tačiau klydau. Kai paklausiau kas jis, tegavauatsakymą „matyt, neatspėsi, kol kas“. Turėjau tenkintis tokiu išsamiu atsakymu,nes paskui nieko nebeatrašė. Nutariau iškamantinėti Kyoto rytoj, jei sutiksiu.
Po kiek laiko mano „draugė“ nutarė kad aš jau turėčiau atsileisti ir paklausė, ar mano proto užtemimas nesibaigė. Deja, ne. aš netgi nesiruošiau jai atrašyti. Netodėl, kad pykstu. Tiesiog tingėjau. Rytoj pasakysiu, kad baigėsi sąskaita (nors pas mane abonentas), arba nesakysiu nieko. Taip būtų paprasčiau.
Nuėjau miegoti anksti. Tačiau ilgai negalėjau užmigti. Mano įkyrioji „draugė“ mane atakavo žinutėmis, tokiomis kaip „žinau kad gailėsies“, „negi nori kad aš pykčiau ant tavęs“, „žinau kad be manęs negali gyventi“ ir pan.. Kaip ji susireikšmina. Nejaugi ji įsitikinusi, kad ji yra mano pasaulis?
Galų gale užmigau. Sapnavau, kad Kyoto atėjo pas mane į svečius ir mokė mane groti gitara. Aš buvau ypatingai gera mokinė. Tada jis pasilenkė ir norėjo mane pabučiuoti. Ir tada atsibudau.

matyt, turėčiau atsiprašyt už tokį trumpą skyrių? XD

Paskutinį kartą redagavo Nyuu, Št. 23 05 2009, 12:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 12:17

Labai įdomu ;)
Kad ir koks trumpas būtų, man vistiek patiko ;D
Laukiu tęsinio
p.s. tas paskutinis sakinys 'matyt, turėčiau atsiprašyt už tokį trumpą skyrių? XD' visiškai ne į temą xDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 12:22

nu čia ne kaip dalis istorijos, čia atsiprašymas TT.TT
aš nežinojau kaip pratęst, dėl to toks trumpas, tai gomenaa.
ir jei viskas eisis sėkmingai, maybe šįvakar turėsit kitą tęsinį
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 12:37

Sakau, kad ir trumpas bet įdomus.
Ir šiandien būtinai bus. ;D
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 13:27

nejaugi? XD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 13:37

Laukiu vakaro.:D
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 19:38

Trečias skyrius

Įprastas rytas. Aš ir vėlvėluoju į mokyklą, o autobusas nevažiuoja, matyt žiauriau būti negali. Teko eiti pėsčiomis, ir žinoma pavėlavau. Ir ganėtinai nemenkai, 15min. Teko atsiprašinėt mokytojos (fizikos, negi nesutapimas?), rašyti pasiaiškinimą
(kuris skambėjo maždaug „pavėlavau į mokyklą 15min nes ploviausi galvą, plaukų džiovintuvas sugedo ir teko laukt kol plaukai išdžius savaime“, nors tai nebuvo tiesa) ir dar prie viso to kęsti klasiokų pašaipas. Ne, tai nepakenčiama. Fizikos mokytoja mane užlaikė, atseit reik pakalbėti.
- Tina, tavo pažymiai pastaruoju metu labai pablogėjo. Gal kas negerai? Ta prasme, žinai, mergaitėms būna, kai įsimyli, pradeda nesimokyti, tik svajoja, supranti? – ką ji čia skiedžia, nieko nesuprantu. – man regis, tu labai svajoji, jei gali netgi palikti kuprinę, - užsikišksenakarve.
- Em. Ne, nieko panašaus nevyksta. – ji labai keistai, viduriniu pirštu pasitaisė akinius ir įbedė į mane tiriamą žvilgsnį.
- Tu žinai, jei kokios problemos gali kreiptis į mane, - UŽSIKIŠKSENAKARVE. – arba jei ko nesupranti?..
- Taip taip, mokytoja, žinau, ačiū už pastangas, tačiau man viskas gerai.
- Tikrai? Tai gerai, lekiu, nes pavėluosiu į pamoką. – ką ji čia svaigsta, ji man ne mama, kodėl turėčiau kreiptis į ją dėl kažkokių problemų, kurių, šiaip, net neturiu? Jei mane tiesiog užknisa fizika (ir mokytoja) nereiškia kad turiu problemų..
Taigi. Manau neverta pasakot viso to kas šiandien įvyko, nes nieko ypatingo nebuvo. Per matematiką mokytojas sėdėjo ir nieko nedarė, nes klasė triukšmavo (jam matyt ausyse triukšmas, nes
šiaip visi tylėjo), per lietuvių mokytoja nei iš šio nei iš to pradėjo svaigti apie apelsinmedžių auginimo ypatybes, o visa kita praėjo be keblumų.
Tiksliau, beveik be keblumų.
Taigi, Kelė, mano „draugė“, mane ignoravo, ir apkalbinėjo prie kitų mergaičių. Tai yra bjauru. Juo labiau, ji tai daro man girdint. Kai aš pro ją praeinu, ji staiga keičia pokalbio temą ir sako „bet tai kokia Tina kvaiša, negaliu, tu tik pagalvok, ji...“ o toliau nebegirdžiu, nes nueinu. Kokia ji banali, mergaitiška, ir tiesiog kvaila.
Grįžti namo nutariau pėstute. Ir vėl gavau sms, iš to paties nežinomo numerio, su klausimu „nejaugi tikrai nenori važiuoti autobusu?“. Anonimas mat. Atrašiau „mėgstu pasivaikščioti“. Gavau atsakymą „o nebijai užpuolikų?“. Matyt, Anonimas turi labai prastą humoro jausmą, nes net nejuokinga. Nutariau neatrašyti.
Grįžus namo, tėtis bandė daryti pietus. Tai neįprasta. Nuo tada, kai mama gyvena kitur, t.y. pastaruosius 2metus, mes pietaujame kokioj nors kavinėj. Nes tėtis negabus maisto gaminimui tikrąja to žodžio prasme (beje, šitą genų dalį paveldėjau tikrai ne iš jo). Matyt kažkas ypatingo įvyks.
- Tėėėt?
- Kas?
- Tu... kaip čia pasakius, gamini? – jei susirašinėčiau, šis žodis būtų tarp kabučių.
- Na taip... negi abejoji mano gabumais? – taip. – juk visi žmonės moka gaminti, supranti? – nejaugi..? – na, padėk, niekaip negaliu atidaryti prieskonių pakelio. – koks genijus, galėtų riebaluotas rankas nusiplauti. – ačiū.
- Tai... kokia proga?
- Turėsim svečių, - negi neakivaizdu? – tai nutariau pabandyti.
- Konkrečiau?
- Supranti, aš suaugęs žmogus... tai yra, man, supranti, reikia moteriškos šilumos, - nagi nagi? – tai va... nu tu ne mažas vaikas, suprasi, - nu nu?
- Na? Tai kas ta laimingoji? – atsakymo nesulaukiau. Kažkas paskambino į duris. Tėtis ranka paliepė jas atidaryt.
Tiesą sakant, geriau būčiau neatidarius durų... išvydus ją, aš tiesiog nualpau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   

Atgal į viršų Go down

Together?
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next