Heavy Positive Rock

rodiklisSuGRegistruotisPrisijungti

Share | 

Together?

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Waru
suicide

Male Pranešimų skaičius : 3604
Birthday : 1990-12-16
Registration date : 2009-04-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 23 05 2009, 19:57

Labai idomu, tikroviska, grazus rasymo stilius, labai lauku kitos dalies.XDD
O svarbiausia, kad tikroviska, as pati tiek fantastios prirasiau, man negrazu, o kai kiti raso tikroviskai man patinka.DDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1478
Birthday : 1995-12-09
Registration date : 2009-04-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 08:05

negi čia tikroviška?
koks žmogus, atidaręs duris ir pamatęs ******* ******** nualptų?XD
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

Female Pranešimų skaičius : 8505
Registration date : 2009-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 09:29

Labai įdomu!
Tikrai viskas labai tikroviška, ne tai kai pas mane vien sapalionės xDDD
Man patinka [tai jau sakiau xD]
Laukiūūūū tęsinioo

EDIT: kada pavadinimas bus? ;)
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 12:58

gomena, neįsivaizduoju.
dalykas, kurio TIKRAI nemoku - tai galvoti pavadinimų. Mad
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 16:30

Ketvirtas skyrius

-Tina, viskas gerai? - kažkaip pažįstu šitą saldų balsą. - ei, atsiliepk. - šiaip ne taip praplėšiau akis, vaizdas liejosi. į mane spoksojo šešios akys, ir jos sukosi ratu. šiaip ne taip vaizdas normalizavosi, ir pamačiau įsmeigtus tėčio ir fizikos mokytojos žvilgsnius. jie tylėjo, o su manim kalbėjo ta trečia akių pora, bet niekaip negalėjau prisiminti, kieno jos.. - girdi, žemė kviečia Tiną! - ak taip, šito balso negalima pamiršti... KĄ?!
-Kyoto, ką tu čia veiki?!
-O dievuli, Tina, tau viskas gerai! - mano tėtis labai nudžiugo pamatęs kad aš sveika. - mes su Jovita taip išsigandom... tiesa... ji turi sūnų, tikiuosi draugausit...
-Tina, Tina, aš taip išsigandau, tu atidarei duris ir kritai aukštelninka, aš taip išsigandau, maniau, greitąją teks kviest...
-ne, ką jūs, man viskas gerai. - tarsi patvirtindama žodžius, bandžiau atsisėsti. galva svaigo, tačiau turiu kaip nors išeiti.
-ne vaikeli, pagulėk, tuoj arbatos išvirsiu.. - ji bandė vaidinti, kad manimi rūpinasi. - Kyoto, pasėdėk su ja, neleisk atsikelti!
-mhm.
-man nereikia arbatos, ačiū, man viskas gerai!
-tikrai, Tina?
-jei ji sako kad gerai, tai reiškia gerai, galit eit. - jo balsas toks ramus!
-jei taip sakai... - pagaliau ji pasišalino. pagaliau galiu apsidairyt. esu savo kambary, savo lovoj. šalia manęs sėdi Kyoto. jis atrodė visai taip pat kaip anąkart. tik jo akys šįkart juodesnės.
-tai čia tavo tėtis? - jis tikrai nustebęs.
-tai čia tavo mama?..
-aš pirmas paklausiau, - jis elgiasi kaip darželinukas! - bet tiek to.. ji nėra mano mama. ji mano mamos sesuo. aš su ja gyvenu nuo tada, kai mano tėvai žuvo lėktuvo avarijoje. keista, ar ne? ji palyginus jauna, ta prasme, kad galėtų būt mokytoja...
-bet...
-pasirodo, tai tas vyras, apie kurį ji pastaruoju metu kliedi, yra tavo tėtis? negi ne sutapimas? - o taip, malonus sutapimas! - žinai, tai taip gaunasi, kad mes nuo šiol gyvensim kartu.-o dievuli.
toliau kokias dvi valandas kalbėjom apie nieką. aš gulėjau, o jis sėdėjo ant lovos krašto. vėliau jis pasiėmė gitarą (aš tik dabar pamačiau, kad jis ją atsinešė) ir ėmė groti. tai buvo kažkokia labai rami melodija, kuri man labai patiko. aš paprašiau, kad jis pamokytų mane groti. taigi aš atsisėdau šalia jo. jis man padavė gitarą, ir dėliojo mano pirštus ant stygų. jis tai darė taip ramiai, su tokia šypsena, kad akimirką pamaniau, kad galėčiau jį įsimylėti. kitą akimirką jau žinojau, kad negalėčiau jo NEįsimylėti.
-o tau visai gerai sekasi, - pasakė jis, nors jau 15minučių niekaip negaliu sujungti dviejų akordų.
-šaipaisi?..
-visai ne. - ir tada, visai kaip sapne. jis prie manęs pasilenkė, lyg norėtų pabučiuoti. tik šįkart neatsibudau. blogiau.

gomena už tokį neįdomų tęsinį. jis buvo labai nuspėjamas, ne?
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 16:40

Įdomu. Ir nesiginčyk.
Čia svarbiausia mūsų - skaitytojų nuomonė ;DD
Aš dar labiau laukiu tęsinio
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 16:58

Idomu, kaip visda groj vietoj baigiasi, tęsinio! Omg
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 24 05 2009, 17:20

Mora, Navi, laukit, laukit.
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1308
Birthday : 1950-04-03
Registration date : 2009-04-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pir. 25 05 2009, 14:05

O. Pavadinimas jau cia.
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pir. 25 05 2009, 19:33

Penktas skyrius

atsivėrė kambario durys.
tarpdury stovėjo nemenkai apgirtusi mokytoja ir mano tėtis.
mes su Kyoto sėdėjome apšalę. tiesiog.. be žodžių.
-taigi, tina, mes norime pasakyti, kad Jovita dabar gyvens čia... taip, ir Kyoto taip pat... - mano tėtis, matėsi, kad stengėsi liky blaivaus proto.
-mhm.
-tau teks dalintis kambariu su Kyoto.
-mhm. - išlik rami, nerodyk džiaugsmo, išlik rami, rami, rami, rami, rami.
-nieko prieš?
-mhm.
-jis čia pasities čiužinį, gerai?
-mhm.
-tai mes netrukdysim, matau, kad turit ką veikt. - deja sutrukdėt! tokią akimirką! kuri matyt nepasikartos, nes jie ją sugadino visiškai.
kai jie pasišalino ir uždarė duris, koridoriuje girdėjosi kikenimas.
Kyoto visą tą pokalbį buvo nuleidęs galvą. tik dabar pamačiau, kad jis vos sulaiko juoką.
-o taip.. - staiga nei iš šio, nei iš to prabilo rimtu balsu. gerai valdo emocijas, jei vieną akimirką kone miršta iš juoko, o paskui lyg niekur nieko surimtėja. - taigi, kur sustojom? - nu šiaip, kai norėjai mane pabučiuoti, bet jei tai pasakysiu, pasirodysiu kvaiša... - ai taip, taigi šituos akordus sujungti labai lengva, matai?
-mhmm... netaip jau lengva, bet jei man padėsi, manau iki vidurnakčio išmoksiu. - tai jį tikrai prajuokino. jo šypsena be galo graži, dantys balti ir tvarkingi (kodėl tokios smulkmenos visąlaik atkreipia mano dėmesį???).
-sakai? tai gal kitos dainos norėtum?
-pvz? - tada jis pasiėmė gitarą ir pradėjo groti. tai buvo kažkokia be gaalo lėta ir migdanti daina, man ji pasirodė labai lengva (nes lėta, akivaizdu) todėl sutikau.
po kokio pusvalandžio garsai apačioje nutilo, matyt jie nuėjo miegot. aš (kaip įprasta) pačiu netinkamiausiu metu užsimaniau valgyti. ko nors saldaus. taigi mes tyliai nuėjome į virtuvę. matėsi, kad tėtis pasistengė. ant stalo stovėjo gal trys tušti buteliai. nu ir juose matyt ne vanduo buvo. ir torto dėžutė, deja, tuščia.
kadangi buvo visai "nevėlu" (tik 22h) Kyoto pasiūlė apsilankyti Maximoje.
mes apsirengėm ir išėjom. kadangi jau spalio pabaiga, buvo jau tamsu ir šaalta. labai šalta. eidami tylėjom, nors prieš 5min negalėjom nutilti.
-tai žinai, ko tu norėtum? - jo, pabaigti tai, ką tėvai sutrugdė, bet neesmė.
-taip. - pakėliau galvą, jis į mane žiūrėjo kaip mažas vaikas į saldainį. - na pavyzdžiui, dievinu medaus pyragą.
-aš irgi.
taigi. kadangi mes abu, kaip pasirodė, esam biškį nučiuožę nuo realybės, nusipirkom visą kilogramą medaus pyrago. kasininkė matyt pagalvojo kad arba jai pasimaišė, arba mums, nes gal kelis kartus norėjo pasitikslinti, ar tikrai mums reikia kilogramo to pyrago. eidami atgal vėl kalbėjom, matyt dėl to nepastebėjom, kad už mūsų slenka trys aukšti vaikinai. kai trumpam sustojom prie gatvės, išgirdom atgrasius balsus.
-tai kurgi taip vėlai skubam, ką?
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pir. 25 05 2009, 20:57

Nūūū... man reikia tęsinio ;DD
Čia labai įdomūūūūū Omg
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 26 05 2009, 11:27

nžn kada tęsinys bus, nėr minčių XD
ta prasme, yra, bet nelogiškos XD
nu tarkim įdomu. XD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 26 05 2009, 13:04

Kaip fainai, man labai patiko, idomiai tikroviška, greičiau tęsinio!!!!
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 04 06 2009, 14:16

Šeštas skyrius

kai atsisukom, pamatėm tris vaikinus. vienas buvo beproto storas, tikras buldozeris. kitas buvo visiškas anoreksikas, šakalys. o trečias buvo su jais abiem palyginus normalus.
- o kokia gražutė... - buldozerio balsas labai atitiko jo beformį kūną.
- ėėė, žėk, kinietis. tipo, ėėė, žinot, debilas! - anoreksikas bandė pasityčiot iš Kyoto.
atsisukau į Kyoto. jis pagavo mano žvilgsnį, matyt suprato kad išsigandau. bet jis, atrodė, visai nebijojo. ir neatrodė susierzinęs, turbūt prie to priprato.
- gal užsičiaupk? - jo balsas buvo ramus.
- kinietis raunasi? valink tu į tą savo kiniją na***, gaidys **** raunies????????? - tas, kuris buvo normalus, pašoko ir ėmė kumščiais talžyt Kyoto. tik jam nekaip sekėsi, nes tuoj buvo paguldytas ant žemės (taip greit, kad net nesupratau, kaip tai įvyko...)
du jo draugeliai jį šiaip ne taip pakėlė, ir tas puolė Kyoto antrąkart. ir gavo į nosį iš kumščio, pasipylė kraujas. man aišku pasidarė silpna (nepakenčiu kraujo) ir aš maniau išsitiesiu, bet mano rankose buvo maišelis su pyragu, o jo prarasti nesinorėjo visai.
- tai gal, sakau, ėė, bėgam? - anoreksikas išsigando, pagailo savo kailio matyt.
ir jie visi "kietai" pasišalino iš įvykio vietos. ir viskas buvo kaip prieš tai, tik jiems iš paskos liko kraujo lašų takelis.
- tai, kur mes sustojom?
- nežinau.. iš kur? ta prasme, iš kur tokie sugebėjimai?
- sugebėjimai? kažkada karatė lankiau, matyt, išliko, - jis perėmė iš manęs maišelį, - tau viskas gerai?
- nevisai. nekenčiu kraujo. - jis mane apsikabino per pečius ir taip ėjom visą kelią iki namų, kuriuose mūsų niekas nelaukė, nes jiedu miegojo.
grįžę tęsėm gitaros pamokas, prieš tai aišku valgėm ( bet tai nėra taip svarbu turbūt). jis vėl laikė mane švelniai apkabinęs ir pataisydavo mano pirštus ant stygų. jo kantrybė tikrai geležinė, jei jam dar nenusibodo.
galų gale mes nutarėm kad gal netyčia laikas miegoti, nes buvo jau vidurnaktis. atsigulę dar ilgai kalbėjomės. jis turėjo du draugus, su kuriais norėtų kurti grupę. jiems trūksta vieno žmogaus, nes jis groja bosais, vienas draugas groja būgnais, o kitas gitara ir vokalas. jie norėtų dar vieno gitaristo (tikėjausi, kad žinau kurlink jis suka - aš tikrai norėčiau jo grupėj groti, dievaži). susitarėm, kad kada nors jis mane supažindins su jais.
po kiek laiko gavau sms iš to pačio numerio (o jau tikėjaus, kad jis mane pamiršo) "tai nemiegi?". atrašiau, kad ne. paklausiau Kyoto, ar jis netyčia nežino kieno čia numeris. jį pamatęs, jis iš pradžių nustebo, paskui pasimetė, bet pasakė kad nežino. ir toliau nieko nevyko, nes užmigau.
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 04 06 2009, 14:25

Labai įdomu.
Tęęęsk
Atgal į viršų Go down
FeVerita
Daruma

Male Pranešimų skaičius : 5751
Birthday : 1973-03-06
Registration date : 2009-03-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 04 06 2009, 14:28

reik tęsinio XDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.plastic-tree.com/pc/
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 04 06 2009, 14:29

omg, kaip idomu, noriu tesinio tuoj pat.XDD
Man taip patiko, viskas idealu ypac scenarijus, kaip...zodziu tesk.XDDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 04 06 2009, 14:38

aj aj, kaip meluot jūs mokat xD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 05 06 2009, 13:21

XDDD
Tesinio, zinok tikrai nemeluoju, labai idomus, noriu greciau viska suzinot, kas toliau bus.XDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 05 06 2009, 15:36

gerai, liko tik sugalvot kas bus XDD
Atgal į viršų Go down
FeVerita
Daruma

Male Pranešimų skaičius : 5751
Birthday : 1973-03-06
Registration date : 2009-03-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 06 06 2009, 10:44

tęsinio XDD
Atgal į viršų Go down
http://www.plastic-tree.com/pc/
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pir. 15 06 2009, 08:05

kur tęsinys? gi laukiam ;D
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pir. 15 06 2009, 22:14

supranti, liko tik sugalvot kelis vardus, and i have no idea. TT.TT
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 16 06 2009, 12:41

Septintas skyrius

Atsibudau gerai nusiteikusi. ir tada pamačiau Kyoto, gulintį ant grindų. ir tada viską prisiminiau, kad mano tėtis draugauja su jo teta, ir jis dabar gyvens su manim. pasidarė keistai gera. žiūrėjau į jį miegantį, jis toks mielas kai miega. ir tada jis atsimerkė ir sušuko "Labas rytas!!!". aš taip išsigandau, būčiau pradėjus klykti, jei jis nebūtų manęs užčiaupęs. supratau, kad jis nemiegojo, o norėjo mane išgąsdint.
- ir ilgai tu laukei kol pabusiu?
- visai neilgai... gal pusvalandį. - taip, tikrai neilgai.
- tu žiūrėjai, kaip miegu?...
- nevisai.. - o taip.
tada supratau, kad atrodau siaubingai, nes jis vos sulaikė juoką. iššokau iš lovos ir greitai nubėgau į vonią pasižiūrėt į veidrodį. ir tada pamačiau tai, kas jį juokino. anksčiau atsibudęs, jis kažkur susirado mano makiažo priemones. taigi, man po kaire akim buvo didžiulė mėlynė, ant dešinio skruosto buvo nupiešta saulytė, o ant kairio gėlytė. pasijutau kaip paskutinė kvaiša. būčiau supykusi, tačiau tai buvo neįmanoma. nenorėjau jo nuliūdinti ar pasirodyti agresyvi. greitai viską nusivaliau ir grįžau į lovą.
- nusivalei, o tau tiko. - jis nusišypsojo savo nepakartojama šypsena. - tikiuosi nepyksti, kad knisausi tavo daiktuose?
- pykstu. - apie tai nepagalvojau.
- tai nepyk. - jis mane apsikabino. akimirką pagalvojau, kad tuoj ištirpsiu. ir kaip ant tokio meilybės galima pykti?... - seniai dar miega, gal einam pasivaikščiot?
- o tai kur eisim?
- atsimeni, sakiau kad su draugais bandom kurti grupę, tai manau kad tu norėtum su jais susipažinti.
- tai puiku, galim eiti. o tu su jais jau susitarei, ar kaip?
- taip, jie mūsų jau laukia...
- tai kada jūs tarėtės susitikti? mes pavėluosim gi.
- mes jau vėluojam 10min, bet aš nenorėjau tavęs žadinti...
aš ištrūkau iš jo glėbio, puoliau knistis spintoje, griebiau pirmus pasitaikiusius rūbus ir nuėjau į vonią apsirengti. kai grįžau, Kyoto jau laukė manęs pasiruošęs. aš staigiai susišukavau, parašiau raštelį tėvui kad aš mieste ir mes išėjom iš namų.
kai mes atėjom, jo draugai mūsų jau laukė. jie buvo dviese. vienas ant nugaros nešėsi gitaros dėklą (įdomu kam). jis buvo blondinas, žaliom akim, aukštesnis už mane bet žemesnis už Kyoto. kitas buvo juodaplaukis žydrom akim, neaukštas.
- hellou žmonės, atsimenat sakiau atsivesiu draugę? tai va, čia Tina. - lyg pati negalėčiau prisistatyt.
- sveikutė, aš Lukas, - juodaplaukis žydrom akim.
- laba, aš Džeikas. - žaliaakis blondinas.
jie nusivedė mane ir Kyoto (nors tiksliau tai jie trise mane vedė) į kažkokį garažą. jame buvo būgnai, stiprintuvas gitarai ir stiprintuvas bosinei gitarai,bosinė gitara, daugybė laidų, stalas, penkios kėdės ir lentyna, prikrauta neaiškios paskirties rakandų. taip pagalvojus, daiktų mažai, ir garažas ganėtinai didelis, tačiau pažiūrėjus atrodo labai prikištas nereikalingų daiktų.

sorry už durną tęsinį su durna pabaiga, bet had no idea. ir sorry už random vardą Džeikas, čia tipo copying Twilight bet geriau nesugalvojau.
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 16 06 2009, 12:58

O man patiko ;DD
Laukiu tęsinio, nes labai įdomu kas vyks toliau ir toliau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   

Atgal į viršų Go down

Together?
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next