Heavy Positive Rock

rodiklisSuGRegistruotisPrisijungti

Share | 

Together?

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Nyuu
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1478
Birthday : 1995-12-09
Registration date : 2009-04-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 16 06 2009, 13:47

toliau ir toliau : DDDDDD
ne, dabar reik laukt kitų istorijų tęsinių, nes mano nežinau kada bus ; DDD
pvz Navi nerealiosios istorijos tęsinio laukiu : D
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 17 06 2009, 18:03

Aštuntas skyrius

jie pasodino mane ant kėdės ir ėmė laidais sujunginėt instrumentus.
- tau teks išklausyt ir įvertint! - linksmai pasakė Lukas ir jie pradėjo groti. melodija buvo greita ir linksma. ir tada Kyoto uždainavo. šiaip niekad nepagalvočiau kad jo balsas toks be proto gražus. pasijutau kaip kvaiša fangirl'ė, nes supratau kad sėdžiu išsižiojus. tikėjausi, kad jie šito nematė, nes tikrai būčiau mirusi iš gėdos. Kyoto rankose bosinė gitara atrodė lyg žaisliukas, jo pirštai ne grojo, o tiesiog šoko stygomis.
- na kaip? - tada supratau, kad neturiu ką atsakyt, negirdėjau dainos, nes klausiaus jo balso skambesio ir visą dėmesį nukreipiau į jo pirštus ant stygų. - tikiuosi neapkurtai?
- emmm ne, man patiko... - taip taip, o geriausia vieta buvo bosinės gitaros solo, nes tada tavo pirštai labai gražiai slydo stygomis...
- neuždavinėk tokių kvailų klausimų, gi matai kad pasimetęs vaikas. - Džeikas pasižiūrėjo man į akis ir nusišypsojo. - blogas berniukas Kyoto tave išgąsdino, taip? - Kyoto staigiai pašoko iš vietos ir ėmė vytis Džeiką, jie lakstė po tą garažą kaip maži vaikai, ir visi trys juokėsi. aš sukikenau, nes vaizdelis buvo tikrai nepakartojamas. pamatęs, kad man linksma, prie jų prisidėjo ir Lukas, neva vaidindamas kad bando juos sustabdyti, tačiau iš šono atrodė lyg visi trys žaistų kažkokį nesuprantamą žaidimą.
- gerai, baigiam, nes Tina tikrai tuoj nusmigs, - Kyoto nustojo vytis Džeiką.
- baigiam, tai baigiam, - Džeikas pasižiūrėjo į Kyoto tokiu devil žvilgsniu, jog atrodė, lyg jis būtų įsitikinęs, kad šitą jie dar pratęs.
- nuostabu. manau galim kur nors nueit, ta proga, kad jau kaip ir turim naują grupės narę, - aš pasimečiau, kaip mažas vaikas, paklaustas, ar norėtų nakvoti žaislų parduotuvėje. - juk tu nieko prieš, Tina?
- ...
aš tikrai nežinojau ką atsakyti, buvau sumišusi ir tokia pasimetusi. tiesiog linktelėjau ir tiek. Džeikas pasisiūlė mokyti mane groti gitara ir aš sutikau, nors vistiek labai norėjau kad ir Kyoto mane pamokytų.
nutarėm eit į kokią nedidelę kavinukę, kad geriau susipažinčiau su naujais draugais. jaučiausi šiek tiek nejaukiai, nes buvau viena tarp trijų bernų, iš kurių du matau pirmąkart, o kitą pažįstu netgi antrą dieną. užsisakėm visi po puodelį kavos ir gigantišką ledų porciją su daug vaisių bendrai. paskui, aišku gėrėm kavą, valgėm ledus ir kalbėjomės. iš to, kiek su jais bendravau, supratau kad jie visi turi gerą humoro jausmą ir moka išklausyti.
namo ėjom kartu, nes Džeikas ir Lukas labai norėjo mane palydėti, 'nes aš labai miela', o Kyoto ir taip turėjo eiti su manim. pakeliui mes vėl kalbėjomės, jie juokavo (prie to jau spėjau priprasti) ir pajutau, jog Džeikas lyg ir poruoja mane ir Kyoto, bent jau iš jo juokų buvo galima spręsti.
kai parėjom, jau buvo vakaras, tėtis ir fizikos mokytoja burkavo virtuvėj, atseit maistą gamino. iš kvapo buvo galima spręsti, kad iš jų didelės meilės gimsta skanus maistas, nes kvapas man patiko.
- o, jūs jau čia. ką mieste veikėt? - nelaukdama atsakymo į šitą klausimą, uždavė kitą. - skaniai kvepia, ar ne? tuoj bus valgyt. o dieve, greičiau apversk, prisvils! tuoj bus valgyt, palaukit šiek tiek.
- gerai, mo.. eee gerai.
mes su Kyoto greit užlipom laiptais į dabar jau mūsų kambarį, aš išsidrėbiau lovoje, o jis atsisėdo ant kėdės prie stalo.
- buvo smagu.
- taip, Lukas ir Džeikas linksmi, man su jais patiko.
- tai gerai. - atrodė, lyg kažkas jam neduoda ramybės. - tu tikrai nori, kad Džeikas tave mokytų? - iš tikrųjų tai ne, noriu kad tu mokytum, bet neesmė...
- aš nieko prieš... - reiks pasimokyt kalbėt įtikinamai.
- tikrai? aš maniau, kad galėsiu aš pamokyti, bet jei nenori, tai nebūtina. - jis kaip tik įmanydamas bandė pasakyti tai kuo ramiau, bet negalėjo nuslėpti nusiminimo.
- žinoma, ir tu galėsi, padėsi man namų darbus ruošti, manau tavo pagalba man bus reikalinga kaip oras. - mačiau kaip jam palengvėjo.
ir tada pro duris įsiveržė fizikos mokytoja su dviem lėkštėm rankose.
- tikiuosi, nesutrukdžiau? atnešiau valgyti, čia mūsų su tavo tėčiu šedevras, turėtų būt skanu, - ir dirbtinai nusišypsojo. aš pabandžiau padaryti tą patį, bet turbūt atrodė kaip beviltiškas išsiviepimas, bet ai tiek to, kam rūpi.
lėkštėje buvo ryžiai ir gražiai apskrudusi vištiena, su saldžiarūgščiu padažu ir paprikom, atrodė lyg nupirkta iš kinų restorano. FM išbėgo iš kambario ir iškart grįžo su pagaliukais rankose.
- tikiuosi, moki jomis valgyti? - kurgi ne, gi savaitę tėvui nežinant taupau kišenpinigius, kad galėčiau apsilankyti kinų restorane. tik jis to nežino, mano, kad aš su draugais, kurių šiaip neturiu. - jei ne, manau Kyoto tau mielai parodys.
- gerai, gali eit. - suzyzė Kyoto. ji išėjo, ir mes likom valgyti dviese.
buvo tikrai skanu, matyt FM moka gerai gamint maistą.
paskui tęsėm gitaros pamoką. tiksliau pradėjom iš naujo, nes nieko nebeprisiminiau, bet tai juk neesmė. prasėdėjom kelias valandas, iki 22h, ir aš jau mokėjau dainos įžangą. tada Kyoto iš manęs pasiėmė gitarą, ir pagrojo visą dainą, tik prie viso to dar dainavo. jau vien nuo jo balso mano širdis sustodavo, o dabar kai jis dainavo man ir šalia nieko nebuvo, širdis išvis išskrido aplankyt giminaičių marse. turėjau sau lėtai kartoti: įkvėpk, iškvėpk, ir nepamiršk vėl įkvėpt, iškvėpt.
- manau šįvakar užteks, nes tu jau lūžti. - ne, ką tu, aš tiesiog ištirpau nuo tavo balso. - gerai, gulkis, pagrosiu lopšinę, - jis sukikeno.
aš nubėgau į vonios kambarį, persirengiau ir įšokau į lovą, Kyoto atsisėdo ant krašto ir iš tiesų pradėjo groti lopšinę. aš užsimerkiau, taip man gera buvo. Kyoto pagalvojo, kad miegu (kitaip būti negali), taigi nustojęs groti pasilenkė ir pabučiavo man į kaktą, širdis ėmė beviltiškai blaškytis krūtinėje.

sorry už nesąmoningą tęsinį, anyways tikiuos jums patiks. jis neįtikėtinai ilgas : DDD
Atgal į viršų Go down
FeVerita
Daruma

Male Pranešimų skaičius : 5751
Birthday : 1973-03-06
Registration date : 2009-03-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 17 06 2009, 18:14

kaip gražu.... Cat
o pabaiga iš vis nereali :bubble08:
Atgal į viršų Go down
http://www.plastic-tree.com/pc/
Mora
Admin.

Female Pranešimų skaičius : 8505
Registration date : 2009-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 17 06 2009, 18:24

Man labai labai patiko.
Patiko viskas.
Labai įdomu skaityt. ;)
Laukiu kitų tęsinių ;D
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

Male Pranešimų skaičius : 3604
Birthday : 1990-12-16
Registration date : 2009-04-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 17 06 2009, 18:24

Pirma parskaiciau dvi dalis iskarto.XD
Antra, aisku, kad patiko, labai idomu, tesinio, ir greiciau, sita istorija geneali.XDD
Trecia taj puiku, kad ilgas, buvo ko sakityt, nes idomu,taj ir tajp dar mazaj man buvo.XDDDDD
Ketvirta, noriu tesinio ir greiciau ir ilgo.XDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 17 06 2009, 18:29

feverita, meluoji : DDDDD
wikinta, meluoooji : DDD lauk lauk : DDDDDDDDD
navi, lauk lauk, melage : DDDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

Female Pranešimų skaičius : 1308
Birthday : 1950-04-03
Registration date : 2009-04-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 14:49

Pameni, ką tau šiandien sakiau? :D
Tai vykdau planą. xDDDD
Įdomu. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 16:27

Kas cia per paslaptys, nervina, tuoj pasakykit, arba is vis nenervuokit zmoniu.XDDDDDDDDDDDDDD
Tesinio, greiciau.XD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 19:29

nee, o daa XD
navi, tokia čia paslaptis : DDD
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 19:37

Nekenciu paslapciu, man viskas idomu, bet niekas man nesakys, ajsku.XDDD
Vis dar tesinio laukiu.XDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 20:27

Neeaa, cia ne paslaptis, cia samokslas. xDDD
Ne, cia siaip nesamone. xD
Nes as niekaip neprisiruosiu sitos story skaityt nuo pradziu. : D
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 18 06 2009, 21:10

jei ryt neatpasakosi pradžios, tau šakės : DDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 19 06 2009, 13:36

Devintas skyrius

...aš bėgu, ir bėgu, ir bėgu, o šviesa tunelyje vis dar toli. užkliuvau, tačiau išsilaikiau ant kojų. šviesa jau ranka pasiekiama, tuoj... atsimerkiu ir matau tas juodas akis, ir tą šypseną.
- labas rytas, pažadinau? tu taip juokingai miegi, - Kyoto gerai nusiteikęs, kaip visada.
- nepažadinai. kur dingo tunelis?
- tunelis?.. - oi. tai visgi... sapnavau?
- mhmm, ne nieko, nesvarbu. seniai nemiegi?
- nelabai. tiesa, neseniai tau skambino kažkokia merga, aš atsiliepiau, nepyksti? prisistatė kaip geriausia tavo draugė. Nelė, ar kažkaip panašiai.. Kelė gal.. sakė, kad labai pyksta.
- o, puiku. tikiuosi, pasiuntei ją toli toli?
- panašiai. pasiūliau atstoti, nes nenoriu kad prie tavęs kas nors lįstų.
po šitokių malonių žodžių, aš išsiridenau iš lovos ir nusibeldžiau iki vonios. šįkart ant veido meno kūrinių nepamačiau, ir tai šiek tiek džiugino. greit apsirengiau ir grįžau į kambarį. kadangi buvo sekmadienis, o ryt į mokyklą, tai nutarėm kartu daryt namų darbus (man tai yra veiksmas, kurį atlieku YPATINGAI retai). iš pradžių jis padėjo man. o paskui aš palaikiau jam kompaniją, nes kitaip niekaip negalėjau jam padėti. vėliau nutarėm, kad galėtumėm padaryt tėčiui ir fm (vadinkmanejovita) pusryčius. šaldytuvas buvo pilnas maisto, matyt jie buvo apsipirkt. supratau, kad Kyoto irgi gerai sekasi gaminti, tikrai geriau negu man (turbūt dėl to,kad namie retai būdavo proga ką nors gaminti). pasidarėm tobulos formos kvadratinių sumuštinukų. pusę jų suvalgėm, visa kita liko tėvams. nebeturėjom ką veikti, tai grįžom į mano kambarį ir jis tęsė gitaros pamokas. šiandien jau buvo lengviau, nes sugebėjau atsiminti melodijos pradžią, todėl mokiausi toliau. jis pasakė, kad tą pačią dainą jie grojo tądien garaže (aš puikiai suvaidinau, kad atsimenu). vakare, po kokių 5h tik išgirdom, kad pro duris kažkas įėjo. pasirodo, nepastebėjom, kaip tėvai išslinko į miestą. grįžę pareiškė, kad eisim į piceriją. manau, nieko blogiau būti negali. nieko prieš picerijas neturiu, bet temptis ten su tėvu jau nekas, o jeigu ten eis fmvadinkmanejovita, tai bus išvis nepakeliama. nusimuilint nepavyko, taigi mes su kyoto ėjom tiems apsikabinusiems įsimylėjeliams iš paskos. picerijoj jie užsakė šeimyninę picą, išrinko patys. tai buvo klaiku. išrinko picą su ančiuviais (lyg tėtis nežinotų, kad jų negaliu pakęsti), nes taip norėjo vadinkmanejovita. aš išlėkiau iš tos kvailos picerijos, nes mane viskas taip sunervino. išeidama dar trenkiau durimis, visi lankytojai į mane atsisuko bet man tikrai buvo vienodai. išbėgau į lauką ir sustojau stotelėje. pajutau, kaip mane kažkas apsikabino, atsisukau ir dėjau tam kažkam į veidą. tik tada atsimerkiau ir pamačiau sutrikusį Kyoto veidą.
- oho. neblogai tu čia.
- mhm.
- kas buvo?
- nieko.
- kažkas buvo. čia dėl to, kad tavo tėčiui patinka mano teta?
- ne.
- dėl to, kad atėjom į piceriją kurios nemėgsti?
- ne.
- nepasakysi?
- ne. - jis sudejavo ir vėl mane apkabino, šįkart stipriau.
- o jei aš ką nors pasakysiu, išklausysi? - šiaip būčiau pasakiusi taip. - pasakyk kad išklausysi, nes noriu kad žinotum.
- mhmm.
jis palinko man prie ausies ir sukuždėjo:
- tu nepakartojama. - huh?
- nejaugi? - jis mane tvičiau suspaudė. - jei aš nepakartojama, tai iš manęs tuoj nieko neliks, nes mane tuoj sutraiškysi.
jis atsiprašė ir mes nuėjom namo. jis laikė mano ranką, nes bijojo, kad nuo jo nepabėgčiau, kaip kad nuo tėvų. žinojau, kad tai tiesa, nors tikėjausi, kad dėl kitų priežasčių (pvz, dėl to, kad jam gera laikyt mane už rankos). grįžusi atsisėdau savo kambarį į lovą, užsikėliau kojas ir apsikabinau jas rankomis. Kyoto atsisėdo šalia manęs, ir mes kalbėjomės apie viską. iš pradžių kūrėm istorijas apie tai, kaip mano tėtis ir vadinkitmanejovita susitiko, o po valandos mes jau kalbėjom apie mano klasę, ir mano draugus. nejučia užsnūdau, paskui atsibudau savo lovoj, šalia manęs sėdėjo Kyoto, ir kažką bandė groti gitara. pamatęs kad atsibudau, ją padėjo.
- padariau tau arbatos. še. tu nerealiai miela, kai miegi. - oho, koks pastebėjimas.
- mhm, ačiū.
aš atsikėliau, ir mes vėl sėdėjom ir kalbėjomės apie viską, tik šįkart dar gėrėm arbatą. man su juo buvo gera, ir tik dabar pagalvojau, kad tikrai nesuprantu kodėl būtent man šitaip žiauriai pasisekė.

vėlgi, sorry už neįdomų tęsinį ir laiko tempimą, nes jau devintas skyrius, o mano istorijoj tik trečia diena : DDDDDDDD

Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 19 06 2009, 13:48

Man įdomu.
Ir visai nesvarbu trečia ar dešimta diena ;D
Tęsinio laukiu.
Atgal į viršų Go down
Waru
suicide

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 19 06 2009, 16:35

Man irgi idomu, savarbu, kad idomu, o ne kelinta diena.XDDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Pen. 19 06 2009, 17:58

Man sakes. xDDDDD
Idomi, sita dalis, kuria jau perskaiciau. xD
o pradzios dar nespejau.
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 20 06 2009, 12:28

tai skaityk, nes tau tikrai šakės bus ;DDDD
antradienį.Oo
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 23 06 2009, 10:12

MHM, jau VISKA perskaiciau!!! Gal per desimt minuciu. OO
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Antr. 23 06 2009, 15:00

jo?
ir kaip? : DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Tr. 24 06 2009, 11:25

Man visai patiko, labai... siuolaikiska. : D
Na, laukiu kokio Didelio ivykio. xD
Tesinio, ei, jau apleidot. xD
Atgal į viršų Go down
Mora
Admin.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 05 07 2009, 14:47

Ahmm.. kada tęsinys pasirodys?
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 05 07 2009, 17:08

nežinau. ><
šiandien išvarau į kaimą, grįšiu trečiadienį. tada ir pasistengsiu ką nors parašyt.
Atgal į viršų Go down
Nee
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Sk. 05 07 2009, 22:28

Labai labai lauksiiim. ;}
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Kv. 09 07 2009, 09:41

grįžau. kai tik bus galimybė ilgiau prie pc pasėdėt, parašysiu, nes kaime sugalvojau gal 4 skyrius į priekį : DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Nyuu
SuG fan.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   Št. 11 07 2009, 09:41

Dešimtas skyrius

Praėjo keletas mėnesių, prasidėjo nauji mokslo metai. mūsų mokykla vidurinė, kadangi Kyoto nenorėjo eit į jokias gimnazijas, o planavo daryt karjerą su grupe, jis liko mokytis joje, kartu su manim. mes labai gerai susidraugavom (deja, tokios akimirkos, kaip tada, mokantis gitara, nebepasikartojo. elgdavos su manim švelniai, lyg teiktų vilčių, bet tas švelnumas iš dalies ir broliškas buvo..), išmokau geriau groti gitara (už tai esu be galo dėkinga Džeikui) ir puikiai sutariau su kitais grupės nariais. kad galėčiau normaliai grot grupėj, man trūko šiek tiek laiko, bet pritapti nebus sunku.
tėvas žino, kad groju Kyoto grupėj, todėl nebereikalauja, kad gerai mokyčiausi. aš tai mokysiuos taip pat, t.y. nesimokysiu. tą laiką, kurį anksčiau paskirdavau nieko neveikimui, praleidžiu prie gitaros arba su grupe.
vieną dieną vėl gavau mr. Anonimo žinutę. ji buvo neįtikėtinai ilga, palyginus su kitom. "dabar jau ganėtinai gerai tave pažįstu. supratau, kad tu visiškai kitokia, negu atrodai. ta 'kitokia' Tina man patinka labiau negu ta, kurią maniau, kad pažįstu. myliu tave." tokia žinutė po šitiek laiko tylos mane nustebino, juo labiau niekaip negalėjau suprast, kas mane pažino per tą laiką. atsakymas sukosi galvoje, bet niekaip negalėjau susiprast. vėliau, tą pačią dieną, su Kyoto ėjau į grupės susitikimą. kaip visada, užsisakėm didelę ir labai aštrią picą. kai Kyoto ėmė vytis Luką, nes jis ne vietoj pajuokavo, Džeikas priėjo prie manęs ir lyg niekur nieko paklausė:
- gavai sms?
- ten.. tu?! - mano veido išraiška buvo nenusakoma. pirmąkart gyvenime buvau šitaip šokiruota.
- aš. nesakyk Kyoto, prašau.
kažką sumurmėjau, maždaug 'gerai', pokalbis toliau nesitęsė nes grįžo Kyoto su Luku. Džeikas toliau sėdėjo ir juokavo su jais lyg niekur nieko, o aš nebeturėjau jokio noro linksmintis. pasiskundžiau, kad man negera, ir išėjau namo. mačiau, kad Džeikas labai norėjo eit iš paskos, bet pasakiau, kad galiu pareit ir pati. nenorėjau jam teikt kvailų vilčių. man jis nepatinka. ta prasme, patinka, nes jis linksmas mielas draugiškas malonus paslaugus tra lia lia, bet jo aš tai nemyliu. draugystė su Džeiku būtų tik apgaudinėjimas, savęs ir jo.
nuėjau į parką, priešingoj miesto pusėj negu mano namai. ant sūpynių sėdėjo mažiukų porelė, aš matyt atrodžiau taip klaikiai, kad jie manęs išsigandę pabėgo. atsilaisvino sūpynės, jėga. sėdėjau ir supausi, kaip mažas vaikas. prie tų sūpynių buvo priėję gal keli mažiukai su mamom, sakančiom "na gražiai paprašyk, gal mergaitė leis tau pasisupti", bet aš vis apsimesdavau kad negirdžiu nematau, taigi po tokių bandymų apsižliumbę vaikučiai nueidavo, matyt, į kitą parką.
grįžau namo, Kyoto dar nebuvo, tėvo su vadinkmanejovita taip pat. nuėjau į savo kambarį, išsidrėbiau lovoj. pasidarė šalta, su visais rūbais palindau po paklode. šilčiau nepasidarė.
nežinau, kiek laiko praėjo, kai išgirdau atrakinamas duris. po kelių minučių į kambarį įžengė Kyoto, gražus ir nepakartojamas, kaip visada. atsisėdo prie mano lovos ant grindų ir tyliai paklausė:
- miegi?
- ne.
- tai jis tau pasakė, taip?
- jo.
- nepyk.
- ..?
- Džeiko numerį iškart atpažinau, kai parodei. turėjau tau pasakyt..
- neprivalai. - atsisėdau.
jis mane apkabino, sukuždėjo į ausį "myliu", ir tada ta akimirka pasikartojo. tik kadangi namie nebebuvo kam sutrukdyt, ji nenutrūko. jis švelniai suėmė mano plaukus, ir pabučiavo.
išgirdau rakinamas duris, ir tada į kambarį įsiveržė tėtis, bet pamatęs, kas vyksta, tyliai uždarė duris.
išsiunčiau Džeikui sms "manau, bus geriau, jei liksim draugais. geriausiais draugais, jei nori. nepyk, bet negaliu tau atsakyt tuo pačiu."

Epilogas (šitas daiktas taip vadinas, jo? :DDDDD)

praėjo 5 metai, aš baigiau mokyklą. po kelių koncertų smulkiuose klubuose, mes tapom žinomi tarp paauglių, ir ėmėm groti didesniuose klubuose. vieną dieną kažkoks storulis anglas mus pamatė ir pasiūlė kažkokį kontraktą su jo įrašų kompanija. tai buvo didelis svajonės išsipildymas - tai, kas nuo mūsų nepriklausė, jau padaryta. visa kita mes galime patys. kadangi mes visi jau baigėm mokyklas ir buvom nebepriklausomi nuo tėvų, grupės čia niekas nebelaikė. mes išskridom į Angliją, bandyti išpopuliarėti. išsikėlėm naują svajonę - Japonija, Budokanas. jai, kaip ir visoms kitoms, greičiausiai lemta išsipildyti.
mūsų pirmojo koncerto didelėje scenoje, su garsiais atlikėjais metu Kyoto man pasipiršo.
turbūt geriau būti nebegali.

tra lia lia, happy lame ending is here! : D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Together?   

Atgal į viršų Go down

Together?
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next